Zavřít reklamu

CD Projekt RED odhalil další důležitou postavu v Cyberpunku 2077. Kdo je Evelyn Parker?

Vývojáři Cyberpunku 2077 přispěchali s další náloží informací, zejména pak o nové tajemné postavě. Kdo je Evelyn Parker?

7. 7. 2020     Zdroj

Cyberpunk 2077

O dlouho očekávaném a stále ještě chystaném Cyberpunku 2077 z dílny polských sousedů z CD Projekt RED píšeme téměř neustále. Informacemi se to totiž poslední dobou jen hemží a zejména pak po oficiálním streamu Night City Wire, který má být dokonce na pokračování a dočkat se máme několika epizod. Během krátké ukázky se mihla i nová postava, ve hře známá jako Evelyn Parker, o níž jsme se toho ale během streamu příliš nedozvěděli. Vývojáři tak přispěchali s detaily dodatečně a na twitterovém účtu se pochlubili stručným popisem a charakteristikou. Evelyn má být údajně velmi inteligentní osobou, která vždy snila o velkolepé kariéře herečky. Díky svému důvtipu a smyslu pro obchod ale brzy skončila na místě zvaném jako Doll House, kde získala exkluzivní práci a u ní nakonec také zůstala.

Ne nadarmo se tak Twitter začal hemžit narážkami na Miu z Pulp Fiction, jejíž roli si střihla Uma Thurman. Obě ženštiny se totiž podobají jak ve vzhledu, tak chování a celkovém přístupu k životu. Konec konců, vývojáři se u tohoto legendárního a kultovního snímku nejednou inspirovali a vůbec bychom se nedivili, kdyby tomu tak bylo i v případě Cyberpunku 2077. Zároveň jsme se dozvěděli také příjemnou novinku v podobě herního stylu. Pakliže tedy budete chtít, můžete pěkně ve stylu GTA rozpoutat pořádný chaos, avšak tvůrci tento přístup silně nedoporučují. Stejně tak se můžete pomazlit k kočkou, což potěší snad všechny milovníky zvířat. Inu, máme se rozhodně na co těšit a nezbývá než doufat, že tento skvost znovu neodloží.