Zavřít reklamu

Castlevania: Lords of Shadow 2 potvrzena

Bylo ohlášeno pokračování hry Castlevania: Lords of Shadow. Hra byla odhalena trailerem na Prekonferenci společnosti Konami.

1. 6. 2012    

Tak jak jsme předpokládali, byla na dnešní konferenci společnosti Konami oznámena hra Castlevania: Lords of Shadow 2. Vše proběhlo prostřednictvím traileru, kdy sice neuvidíte nic z gameplaye, ale samotné video je doslova perfektní. Trailer jasně ukazuje kolem čeho se druhý díl bude točit.

Příběh se bude odehrávat v době, kdy hlavní hrdina Gabriel Belmont je jakýmsi Drákulou, což víme od konce prvního dílu. Druhý díl se bude odehrávat časově mezi prvním dílem a koncem prvního dílu. Gabriel je zde o něco starší a jeho zevnějšek se poměrně rapidně změnil. Oproti minule, kdy používal k mlácení potvor svůj řádový kříž, má nyní k dispozici schopnosti upíra, tudíž vyvolává pekelné biče.

Trailer ukazuje vojsko které se hrne k jeho baroknímu zámku, aby jej poslali konečně do věčných lovišť. To by ale nebyl Gabriel, aby nevletěl do tisícového vojska a nevymlátil téměř každou živou duši. Ve hře zřejmě budou zachováni obří bossové, neboť se jeden objeví i na scéně. Na samém konci vidíme že se proti Gabrielovi postaví nějaká zatím neznámá postava s bílými vlasy. Alucard? To zřejmě uvidíme na E3.

Hra zatím nemá stanovené všechny platformy, ale rozhodně vyjde na PS3 a Xboxu 360 v roce 2013.