Zavřít reklamu

Call of Juarez: The Cartel potvrzeno na léto!

Již třetí hra ve westernové sérii Call of Juarez od polského studia Techland, která je vyvíjena pro PC, PS3 a Xbox 360. Ano, dva předchozí díly byly westernové, ale třetí nikoliv. Tvůrci se rozhodli další pokračování The Cartel přemístit do součastnosti, a to konkrétně do Los Angeles roku 2010. Hra si ale zachová všechny prvky, […]

7. 2. 2011    

Již třetí hra ve westernové sérii Call of Juarez od polského studia Techland, která je vyvíjena pro PC, PS3 a Xbox 360. Ano, dva předchozí díly byly westernové, ale třetí nikoliv. Tvůrci se rozhodli další pokračování The Cartel přemístit do součastnosti, a to konkrétně do Los Angeles roku 2010. Hra si ale zachová všechny prvky, které tvoří opravdu parádní westernový příběh, protože konec hry se má odehrávat opět v Juarezu v Mexiku.

Podle oficiálního prohlášení Ubisoftu nabídne Call of Juarez: The Cartel strhující akci se silným příběhem, zajímavé postavy a širokou škálu herních možností. Máme očekávat ty nejlepší prvky z Divokého západu, které budou přenesené do moderní doby. Zní to šíleně, ale lákavě.

První díl Call of Juarez vyšel již v roce 2006 pro PC, rok poté vyšel i pro Xbox 360. Druhý díl Call of Juarez: Bound in Blood vyšel v roce 2009. Třetí Call of Juarez: The Cartel se má objevit letos v létě.