Zavřít reklamu

Call of Duty Warzone roste neuvěřitelnou rychlostí

Patříte mezi jeho hráče?

6. 5. 2020     Zdroj

Call of Duty

Nedávno vydané Call of Duty Waozone se těší skoro až neuvěřitelné popularitě, která stále roste. Za pouhý měsíc své existence si vytvořilo padesátimilionovou hráčskou základnu a tu rozšiřuje i nadále. Potvrdili to i vývojáři hry na jejím oficiálním Twitteru. 

Podle včerejšího příspěvku vyvěšeného na Twitter @CallofDuty má již Warzone přes 60 milionů hráčů, což je vzhledem k délce jeho “života” naprosto neuvěřitelné číslo. Na druhou stranu, vzhledem k obrovskému množství možností, které hra hráčům poskytuje, se příliš nelze této skutečnosti divit. A co víc – další vychytávky, které hraní zpříjemní, se do hry stále chystají a dlouho ještě chystat budou. Před pár dny totiž jeden z předních představitelů vývojářského studia Call of Duty víceméně potvrdil, že se hry dočkáme i na konzolích nové generace, z čehož jasně plyne, že se u ní počítá s dlouhodobou podporou. 

Bude velmi zajímavé sledovat, jak se bude Warzone dařit v budoucnu. Je víceméně jasné, že hodně, avšak otázkou je, zda poroste stále tak strmě jako nyní. Přeci jen, podobné rozjezdy jsme mohli vidět i u PUBG či Fortnite, přičemž v obou případech nakonec přišel relativně rychle útlum, ze kterého se musela hra opět probrat a nabrat nové hráče. Třeba však bude Warzone vzhledem ke svému zpracování v tomto směru o něčem jiném.