Zavřít reklamu

Call of Duty: Modern Warfare představeno

Call of Duty se vrací se staronovým názvem.

31. 5. 2019     Zdroj

Během včerejšího večera byla představena hra Call of Duty: Modern Warfare. Fanoušci této legendární FPS série se tedy dočkali a spekulace byly potvrzeny. Hlavní postavou bude populární Kapitán Price a půjde o jakýsi restart původní značky. Kampaň opět nabídne moderní konflikt, kdy bude třeba dostat tu druhou stranu za mříže nebo pod drn.

Kampaň se vrací ve velkém stylu

Kromě příběhové kampaně tu bude k dispozici i rozsáhlý multiplayer. Singleplayer tentokrát bude poměrně velkou složkou hry. Například poslední Call of Duty: Black Ops 4 jej nenabízelo vůbec.

„Sázky nikdy nebyly vyšší, hráči se ujmou role členů smrtící jednotky Tier One v sáze, která bude mít dopad na globální rovnováhu sil. Call of Duty: Modern Warfare pohltí fanoušky neuvěřitelným syrovým, odvážným, provokativním příběhem, který přináší bezkonkurenční intenzitu a mění pohled na moderní válku. Infinity Ward, které vytvořilo Modern Warfare, přináší epické znovuzrození ikonické série Modern Warfare od základů. Hráči budou zapojeni do dechberoucích tajných operací za doprovodu různorodých mezinárodních speciálních sil a bojovníků za svobodu v ikonických evropských městech a nestabilním Středním východu.“

Všechny platformy by měly být schopny hrát mezi sebou. Hra navíc ruší Season Pass a veškerý dodatečný obsah bude pro všechny zdarma. Call of Duty: Modern Warfare vyjde 25. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.