Zavřít reklamu

Call of Duty Mobile míří i na počítače

Nemáte dostatečně silný počítač? Nevadí, i tak si můžete zahrát Call of Duty.

30. 9. 2019    

Call of Duty

Pokud disponujete slabší PC sestavou, která neutáhne novější díly Call of Duty, ale po prožitcích z této hry prahnete, máme pro vás skvělou zprávu. Původně mobilní verze Call of Duty s podtitulem Mobile se totiž podívá také na počítače, pro které nebude vzhledem k tomu, že je určená pro mobilní telefony, na rozjetí příliš náročná. A co víc – hra na ně dorazí již zítra.

Hra, která je již dostupná na Androidu, sklízí zatím ve světě prakticky jen a pouze slova chvály. Ostatně, aby taky ne. Jedná se o de facto počítačový multiplayer se skutečně hezkou grafikou a pořádnou dávkou akce. I proto tak kromě Androidu dorazí brzy na iOS a i na výše zmíněné počítače. Stáhnout si jí budete moci na tomto odkazu.

Hra nebude samozřejmě vyžadovat dotykové ovládání známé z počítačů, nýbrž nabídne podporu klasické myši a klávesnice. Zatím však není zcela jasné, zda bude multiplayerová řežba probíhat jen mezi hráči na stejné platformě či se dočkáme multiplatformního hraní, které by mohlo být velmi zajímavé, avšak na druhou stranu i nevyvážené. Přeci jen, podpora myši a klávesnice je silná zbraň, která se nedá s dotykovým ovládáním absolutně rovnat. Ale kdo ví, třeba nás vývojáři překvapí a vymyslí způsob, jak síly myškařů a displejářů vyrovnat.