Zavřít reklamu

Call of Duty: Infinite Warfare 2 prý nevznikne. Letos nás čeká titul ze současnosti

Letošní Call of Duty by se mělo odehrávat v aktuální době.

12. 2. 2019     Zdroj

Call

Studio Infinity Ward na letošní rok chystá další díl série Call of Duty. V tuto chvíli se vedou spekulace o tom, jakého titulu bychom se mohli dočkat. Sice se titul dostane na pulty prodejen až koncem října či začátkem listopadu, nicméně mediální kampaň by mohla začít již za několik týdnů. Nejžhavějším kandidátem zatím zůstává Call of Duty: Ghosts 2.

Vypadá to na Ghosts 2 či Modern Warfare 4

Infinity Ward dlouhou dobu bylo bráno jako hlavní studio při rozvoji značky, ale je potřeba říci, že se lépe v posledních letech vede Treyarchu s podsérií Black Ops. Posledním dílem IW byl Infinite Warfare. Ten byl kritikou přijat poměrně dobře, ale hráči jej odmítli zejména kvůli tomu, že sílil tlak na vývojáře kvůli návratu do druhé světové.

Jeden z bývalých vývojářů Infinity Ward se nyní vyjádřil k tomu, zda někdy vznikne Infinite Warfare 2. Ten tvrdí, že určitě ne. Prodeje prvního dílu zkrátka nebyly tak dobré. Letos by měl dorazit titul ze současné doby. Nepůjde o žádné šílené sci-fi nebo o minulost. Vypadá to, že se Ghosts 2 dočkáme. Ve hře je pak potenciálně Modern Warfare 4.