Zavřít reklamu

Call of Duty hlásí příchod na mobily a tablety

Skvělá zpráva pro všechny milovníky mobilního gamingu!

19. 3. 2019     Zdroj

Pokud jste fanoušci slavné herní série Call of Duty, máme pro vás skvělou zprávu. Tato herní klasika totiž hlásí brzký příchod na mobilní telefony s Androidem a iOS. Bude se jmenovat Call of Duty: Mobile a alespoň podle traileru vypadá skutečně úchvatně.

Přestože se nebude jednat o první Call of Duty, které na mobilní telefony a tablety zavítá, jako první se bude moci pochlubit klasickou hratelností, kterou známe z konzolí a počítačů. Podle traileru bude hra zasazena do blízké budoucnosti, snad dokonce do prostředí Black Ops IV. Hra by měla především těžit z perfektního multiplayerového zážitku, battle royale a toho, že bude dostupná zdarma. Potkat bychom v ní měli slavné postavy typu Kapitán Price, který je pro nejednoho hráče této herní série jednou z jejích nejikoničtějších postav. 

V tuto chvíli není bohužel jasné, kdy přesně by měla hra dorazit, avšak podle vývojářů se dočkáme již brzy. V tuto chvíli totiž již běží její beta testování, díky kterému by se měly veškeré její chyby vymýtit a hra tak na telefony a tablety dorazí ve skvělé kondici. Snad tedy naplní velká očekávání na jedničku. O nedávném příchodu Assassin’s Creed se to totiž říci rozhodně nedá.