Zavřít reklamu

Call of Duty: Black Ops 4 ukazuje zombie v akci

The Zombies mód bude nově dostupný i v rámci režimu Blackout Battle Royale.

21. 9. 2018     Zdroj

Call

Ačkoliv sám autor článku tomuto režimu příliš neholduje, tak chápe, jak úspěšným je a pro mnohé hráče i zábavným. Od Call of Duty: World at War se totiž v sérii objevuje režim zombií a jinak tomu nebude ani u nového dílu Call of Duty: Black Ops 4. Autoři kdysi zkoušeli také režimy v nich vystupovali mimozemšťané, ale ty se příliš neuchytily.

Zombie kam se podíváš!

The Zombies mód však bude nově dostupný i v rámci režimu Blackout Battle Royale. Tvůrci se zřejmě snaží, aby jejich Battle Royale byl tím, který toho nabídne nejvíce a překoná tak současnou konkurenci. Spousta hráčů si může říct, že je to šílenost a už tak byla beta módu Blackout Battle Royale poměrně dost chaotická a příliš rychlá. Více však napoví záběry, které tvůrci vypustili.

Autoři záběry okořenili pořádně výživnou hudbou a nelze pochybovat o tom, že to bude pořádný mazec. Stačí se podívat na počty zombií v rámci jedné chodby a bude vám hned jasné, jak takové boje budou vypadat.

Call of Duty: Black Ops 4 dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One 12. října, a to teprve začne ten hlavní boj. Autoři se netají tím, že se hodlají postavit těm nejsilnějším na trhu, jako je PUBG a Fortnite. Samotné PUBG už během bety nového COD zaznamenalo silný odliv hráčů. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se situace vyvine po vydání plné hry.