Zavřít reklamu

Call of Duty: Black Ops 4 krade hráče titulu PUBG

Call of Duty: Black Ops 4 se daří úspěšně přetáhnout hráče od PUBG.

13. 9. 2018     Zdroj

Call

Populární Battle Royale titul PUBG má jeden problém za druhým. Nejdříve jej hráči začali opouštět kvůli častým chybám, načež s tím tvůrci začali něco dělat. Následně je tu další problém a tím je Call of Duty: Black Ops 4.

Black Ops 4 si pomáhá svými Battle Royale módy

Na vině je totiž už jen samotná beta. Tu si vyzkoušelo neuvěřitelné množství hráčů a PUBG ve stejnou dobu zaznamenalo pokles. Aktivních hráčů tak najednou bylo méně než 1 milion, což je aktuálně nejnižší číslo, jakého hra za letošek dosáhla. Pochopitelně i autoři v Activisionu si všimli, jak velký zájem je o Battle Royale tituly, a tak má takový mód i Call of Duty: Black Ops 4.

Mód nese název Blackout a odezva na něj je výborná. Navíc se dá počítat s tím, že se zkušenostmi a možnostmi jaké má Activision s COD se hravě podaří nabídnout větší zábavu, než tomu je u PUBG. To však není pro PUBG poslední rána. Black Ops 4 má zatím pouze uzavřenou betu a brzy začne otevřená, což bude mít za následek ještě větší odliv hráčů.

Bluehole Studios má tedy velké potíže a zatím se jim nedaří odstranit z PUBG chyby, cheatery a podobné neduhy. Call of Duty: Black Ops 4 dorazí 12. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.