Zavřít reklamu

Call of Cthulhu ukazuje další gameplay záběry

Lovecraftův odkaz má být ve videoherní sféře opravdu děsivý.

20. 9. 2018     Zdroj

Lovecraftovy horory se už brzy podívají na naše obrazovky. Zatímco nyní na podzim to bude Call of Cthulhu, tak na jaře nás čeká The Sinking City. Oba tyto tituly budou těžit z mytologie, kterou autor vytvořil a zejména se vše bude točit kolem tajemného kultu a stvoření Cthulhu. Tvůrci nyní vypustili další trailer, tak se pojďme mrknout co nabízí.

Děsivé stíny a temnota ožívají na nových záběrech

Záběry jsou přímo z gameplaye, takže máme možnost vidět hru v chodu. Jak vidno, tak autoři rozhodně nešetřili na temnotě a stínech. Prostředí je skutečně výborné a doufáme, že onen pocit stísněnosti se z titulu přenese i na samotné hráče. Studio vsadilo na pohled z vlastních očí, čímž by měl být hráč více ponořen do děje a mohl si vychutnat veškeré lekačky přímo.

Hlavní roli zde má Edward Pierce, který je tu aby vyšetřil vraždu celé rodiny Darkwater, který je nedaleko Bostonu. Během vyšetřování se však ukáže, že je zde kult, který se snaží oživit prastarého Cthulhu, což by mohlo mít katastrofální následky. Titul měl značné potíže, co se týče vývoje. Hra byla několikrát odložena, a tak doufáme, že dorazí v dobré kondici. Vydání se plánuje pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, a to 30. října letošního roku.