Zavřít reklamu

Byly vypuštěny nové záběry ze hry Trine 4: The Nightmare Prince

Čtvrté Trine nabízí zcela nové gameplay záběry.

11. 4. 2019     Zdroj

Trine 4

Doputovaly k nám zcela nové záběry ze hry Trine 4: The Nightmare Prince. Server IGN přinesl premiérových 11 minut čistého gameplaye v němž se představí všechny hlavní postavy. Jak je vidět, tak hra se vrací do starých dobrých kolejí a opouští poněkud zvláštní experiment v podobě třetího dílu.

Trine 4: The Nightmare Prince se vrátí ke kořenům značky

To je skvělá zpráva, neboť spousta fanoušků si po třetím díle určitě říkala, jak asi bude ukončen příběh, který trojka rozjela. Tentokrát se čtyřka vrátí ke svým předchůdcům, a to prvnímu a druhému dílu. Hra tak nebude ve 3D, ale vrátí se oblíbený 2,5D režim zobrazení. Hra bude opět o využívání schopností ústřední trojice. Nebude chybět parádní svět, boje s protivníky a bossy a rovněž zcela nový příběh, který naváže na události trojky.

Kromě toho se připravuje také Trine: Ultimate Collection, což není nic jiného než komplexní balíček všech titulů, a to včetně chystaného Trine 4: The Nightmare Prince. Distribuce bude skrze digitální služby, ale vyjde i v krabicové podobě. Rozhodně se máme na co těšit.