Zavřít reklamu

Bylo oznámeno Need for Speed: Rivals

EA se vytasila s oznámením pokračování závodní série Need for Speed.

23. 5. 2013    

Dnes bylo oficiálně odhaleno nové pokračování závodní arkádové série Need for Speed od EA. Další díl, který vyjde koncem roku, nese název Need for Speed: Rivals. Trochu zklamáním je pro nás fakt, že hra využije Frostbite Engine 3, který se podle nás příliš na závodní hru nehodí.

Nicméně o čem Rivals bude? Podobně jako v Hot Pursuit si budete moci zvolit buďto policejní nebo závodnickou stranu. Hra se odehrává ve městě Redview County. Grafická stránka má být prý velmi vydařená a máme se těšit na spoustu novinek v hratelnosti. Singleplayer má být úzce propojen s multiplayerem. Bez dalšího lobby totiž můžete skočit ze singlu rovnou do mulťáku.

Čeká nás i velká spousta aut, mezi nimi dokonce navrátivší se Ferrari, které dlouhá léta chybělo. Auta půjde vylepšovat a možná i rapidně tuningovat, což by bylo skvělé a za každou stranu budete mít k dispozici specifickou výbavu. Tedy závodníci budou mít vybavení na to, aby se zbavili policie a policisté budou mít vše k tomu aby závodníky zatkli.

Hra bude mít funkci autolog ve velepšené verzi oproti minule a vyjde 19. listopadu. Zřejmě proto, aby mohla vyjít v tu dobu na již vydané konzole Playstation 4 a Xbox One. Hra samozřejmě vychází i pro PC, PS3 a Xbox 360. Na next-gen konzolích má být grafika o něco lepší.