Zavřít reklamu

Byla odhalena velikost hry Forza Horizon 4 a není nejmenší

Kdo se chystá hrát novou Forzu, musí si připravit přes 60 GB volného místa.

18. 9. 2018     Zdroj

Forza Horizon 4

Očekávaná hra Forza Horizon 4 bude dostupná 2. října a nyní byla zveřejněna její velikost, neboli potřebné volné místo na disku, skrze Microsoft Store.

Forza Horizon 4 je závodní hra s otevřeným světem a taktéž vychází pro PC díky systému Windows 10. Její velikost jak pro Xbox One či PC bude činit 63 GB. Tato informace byla včera přidána na oficiální stránce produktu.

Dosud neexistují žádné podrobnosti ohledně 4K texture packu, který je součástí verze pro Xbox. Pokud se budeme řídit pouze samotnou velikostí, zjistíme, že se jedná o dosud největší Forzu. Její předchůdce, třetí díl, měl v konečné fázi 60 GB. To samo o sobě není veliký rozdíl, avšak velikost trojky se počítá se všemi aktualizacemi a dodatky. Bez nich bychom se dostali na „pouhých“ 40-45 GB.

Spekuluje se, že udávaná velikost pro nejnovější díl již obsahuje speciální texture pack pro hraní hry v rozlišení 4K. V tomto případě by skutečná velikost mohla být nižší pro uživatele s konzolí Xbox One S. Tím pádem by tato sada textur mohla být dostupná jako volitelný update.

Forza Horizon 4