Zavřít reklamu

Byl představen nový model konzole Xbox 360

Kromě toho že Microsoft předváděl nový Xbox One, tak předvedl také nový Xbox 360.

10. 6. 2013    

Spolu se širokou škálou titulů pro zábavní systém Xbox One dnes Microsoft na veletrhu E3 v Los Angeles představil svěží a vzrušující nový design pro Xbox 360. Ten je ode dneška k dispozici po celých Spojených státech, ve Velké Británii, Kanadě, Irsku a Austrálii a v nadcházejících měsících se bude dále rozšiřovat do všech regionů Xbox po celém světě. Nový Xbox 360 tak bude i nadále šířit odkaz slavné konzole, které se na celém světě prodalo už 76 milionů kusů a už více než dva roky je nejprodávanější konzolí v USA. V České republice tvořily prodeje konzole Xbox 360 v předvánočním období minulého roku více než 62,2% hodnoty celého českého trhu s herními konzolemi.

Díky svému novému, štíhlému a stylovému designu, který využívá prvky značky Xbox One, nový Xbox 360 sjednocuje vzhled celé rodiny výrobků Xbox. Nová konzole Xbox 360 se ukáže jako ohromující všude, kam ji doma umístíte, a poskytne vám skvělý výkon. Je k dispozici v několika variantách za stejné ceny jako současná konzole.

„Xbox 360 nabízí bezkonkurenční hodnotu, víc skvělých her, komunitu Xbox Live se 48 milióny členů a působivé aplikace, sport, filmy, televizi a hudbu,“ řekl Yusuf Mehdi, viceprezident pro marketing a strategie v divizi Interactive Entertainment Business společnosti Microsoft, a dodal: „Vzali jsme vše, co jsme se za posledních osm let naučili, a vyrobili jsme novou konzoli Xbox 360, která je elegantní a přístupná pro každého. Nikdy nebude vhodnější doba, abyste zkusili vše, co může Xbox 360 nabídnout.“

Jako projev vděku miliónům fanouškům konzole Xbox na celém světě za jejich vášeň a věrnost Microsoft oznámil, že každý uživatel sítě Xbox Live se Zlatým členstvím, nový nebo současný, dostane zdarma dvě hry pro Xbox 360 každý měsíc od 1. června až do uvedení Xbox One na trh, a to včetně oblíbených titulů jako „Halo 3“ nebo „Assassin’s Creed II.“ Už červnu dostanou odběratelé Xbox Live Gold možnost si zdarma stáhnout „Fable III.“

Nejlepší světoví tvůrci stále přinášejí nové tituly pro Xbox 360, který vede herní průmysl s více než 4 500 tituly a 48 milióny uživatelů služby Xbox Live. Uznávané herní studio Wargaming.net na tiskové konferenci Microsoftu na veletrhu E3 oznámilo, že nový díl jedné z nejpopulárnějších světových akčních her „World of Tanks: Xbox 360 Edition“ přijde ještě v tomto roce výhradně pro konzoli Xbox 360, čímž poprvé přináší tuto sérii pro platformu herní konzole. „World of Tanks: Xbox 360 Edition“, postavený na zakázku pro Xbox 360, je globální internetový fenomén pro více hráčů věnovaný tankovým bitvám v polovině 20. století. Hráči budou velet některým z historicky nejsilnějších tanků a zažijí adrenalinové souboje, kde se vzrušení z boje zvyšuje tím, že se pracuje společně v tankových jednotkách s cílem vyhrát bitvu. „World of Tanks: Xbox 360 Edition“ bude k dispozici ke stažení zdarma pro členy komunity Xbox Live s platným Zlatým členstvím a jako časově omezená demo verze pro všechny uživatele účtu Xbox Live. Registrujte se a získejte beta verzi na stránce www.worldoftanks.com/xbox.

Microsoft představil také „Max: The Curse of Brotherhood,“ pokračování úspěšné hry „Max and the Magic Marker,“ které přijde ještě tento rok výhradně pro Xbox 360. Hra vypráví příběh chlapce jménem Max, který se vydává na cestu, aby našel svého mladšího bratra Felixe poté, co ho unesl obr. Se silou Kinect povedou hráči Maxe skrz mystický svět fantazie. Pomocí mocných magických schopností musí překonat záhady a nepřátele a zachránit Felixe, než bude příliš pozdě.

Fanoušci akčních her mohou vést válku za svého boha jako brutální bojovník Caos ve hře „Ascend: Hand of Kul,“ ke hraní zdarma se Zlatým členstvím. Akční RPG z pohledu třetí osoby představuje inovativní hru pro jednoho nebo více hráčů. Mimo to budou moci příznivci pokeru posunout svoji hru na úplně novou úroveň prostřednictvím „World Series of Poker®: Full House Pro,“ která umožňuje hráčům vytvářet svůj bankroll v rámci hry, protože soutěží s protihráči z celého světa.

Summer of Arcade v šestém roce své existence i nadále poskytuje vynikající sbírku nejlepších her ke stažení, které jsou k dispozici na Xbox Live. Už v tomto létě budou mít příznivci přístup ke kvalitním hrám, včetně „Teenage Mutant Ninja Turtles™: Out of Shadows“ od studia Activision, „Flashback“ od Ubisoftu, „Brothers: A Tale of Two Sons“ od 505 Games a „Charlie Murder“ od Microsoft Studios.

Kromě těchto exkluzivních premiér bude Xbox nadále poskytovat ohromující řadu her od těch nejlepších světových herních studií, včetně “Call of Duty®: Ghosts,” “Grand Theft Auto V,” “Battlefield 4™,” “Madden NFL 25,” “FIFA 14,” “Assassin’s Creed® IV: Black Flag,” “Watch Dogs™,” “Batman: Arkham Origins” a “Fable Anniversary.” Tyto hry opětovně potvrzují, že Xbox 360 zůstává nejlepším místem, kde si můžete užít trháky této generace, které prostě musíte mít.