Zavřít reklamu

Budou Avengers představeni na TGA?

Budou nám superhrdinové od Marvelu představeni už v prosinci?

13. 11. 2018     Zdroj

Většinu hráčů překvapilo, že na letošní E3 nebyl vůbec k vidění titul Avengers od společnosti Square Enix. Vydavatel totiž společně s Marvelem a studiem Crystal Dynamics chystá akční hru na motivy těchto hrdinů. Prozatím se o hře ví, že vyvíjena již delší dobu a pracují na ní kromě autorů série Tomb Raider také vývojáři Deus Ex ze studia Eidos Montreal.

Avengers se možná představí již brzy

Jak se ukazuje, tak Marvel hodlá obsadit i herní prostor ve velkém stylu. Vše totiž napovídá tomu, že nás Avengers budou herním světem provázet dokonce několik let. Titul to má být opravdu velký a měl by odpovídat tomu, na co jsme od Marvelu zvyklý. Ve své podstatě byl Spider-Man první vlaštovkou, ačkoliv byl exkluzivním titulem pro PlayStation 4.

Celý projekt vede Eric Monacelli, který navíc začal lákat svým tweetem. Celá práce jde podle něho úchvatně a momentálně se nemůže dočkat, až bude projekt představen světu. Zatím vše nasvědčuje tomu, že titul bude představen na The Game Awards, což je jedna z největších akcí, která se každoročně koná a jedná se o ideální příležitost. Akce navíc slibuje představení mnoha novinek. Konat se bude 7. prosince.

Bohužel ke vší té radosti jsme již psali o tom, že včera zemřel legendární tvůrce Avengers a většiny hrdinů Marvelu, Stan Lee.