Zavřít reklamu

Bude mít The Elder Scrolls VI podtitul Redfall?

The Elder Scrolls VI by mohl mít podtitul Redfall.

19. 9. 2018     Zdroj

Na letošní E3 bylo poměrně překvapivé, že Bethesda se v závěru své konference vytasila s novým The Elder Scrolls. Konkrétně s The Elder Scrolls VI. Zatím ale není jasné, v jaké zemi se bude titul odehrávat, ani kdy vyjde a co nám konkrétně nabídne. Spíše šlo zatím o potvrzení, že Bethesda na svou nejslavnější sérii nezapomněla.

The Elder Scrolls VI možná zná svůj podtitul

Nyní se však objevila zajímavá informace a spekulace o tom, jak by se mohl další díl série jmenovat. Společnost totiž 10. září zaregistrovala název Redfall. Navíc byl registrován ve spojení s počítačovými hrami a konzolemi.

Pokud se podíváme na mapu světa Tamrielu tak žádná země s názvem Redfall na ní není. Je tedy možné, že se tentokrát autoři rozhodli nazvat hru podle nějaké události. Fanoušci pochopitelně začali hromadně spekulovat o tom, co by tedy mohl název znamenat, ale zatím bližší vodítka nejsou.

Aktuálně Bethesda pracuje na několika titulech najednou. Máme tu chystaný The Elder Scrolls VI, rovněž se připravuje také Wolfenstein III, ale i Fallout 76 a sci-fi Starfield. O Starfieldu se toho také zatím příliš neví, ale nsad bychom se mohli dočkat nějakých informací již v příštím roce. Co se týče šestého Elder Scollu, tak odhady hovoří o tom, že by mohl vyjít nejdříve v roce 2020 a zřejmě tedy až na další generaci konzolí.