Zavřít reklamu

Brzy vyjde sběratelská edice Sniper Elite V2

Hypermax u nás už brzy vydá hru Sniper Elite V2 ve sběratelské verzi.

5. 3. 2013    

Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu ostřelovače. Hráč se ujímá role amerického agenta OSS Karla Fairburnea, který seskočí na padáku do Berlína, z posledních sil bráněného zbytkem německých vojáků, s úkolem zabránit tomu, aby se technologie nacistického programu raket V2 dostala do rukou Rudé armády obléhající město. Máte rozkaz pomáhat klíčovým vědcům ochotným přejít na stranu Američanů a eliminovat ty, kteří by chtěli pomoci Rusům.

Využívejte výhod autentických zbraní, naučte se vystopovat cíl, opevnit svoji pozici a připravit se k výstřelu, zužitkujte své dovednosti a svoji trpělivost a lstivost ke splnění zadaného úkolu. Zůstat nespatřeni je pro vaše přežití naprosto nezbytné, protože jste uvězněni mezi dvěma ke všemu odhodlanými armádami a vaším hlavním soupeřem je neúprosně plynoucí čas. Těšte se na návrat pověstných záběrů na letící střelu, které jsou ještě krvavější a syrovější než posledně – každý podařený výstřel je odměněn zpomaleným záběrem na letící projektil, cíl se vykreslí „pod rentgenem“ a hráč může vidět, jakou škodu napáchá střela v těle oběti. Orgány se trhají, kosti lámou a zuby tříští – tak se ve skutečnosti projevuje dopad výstřelu z ostřelovací pušky.

Ve chvílích, kdy druhá světová válka končí a studená válka začíná, se počítá každá rána. Využijte jich moudře.

Nová sběratelská edice, napěchovaná exkluzivním obsahem, bude k dispozici ve vysoce kvalitní limitované krabičce. Jedná se o naprostou povinnost pro všechny hráče, kteří mají zájem o ultimátní odstřelovačskou hru.

Kromě základní hry Sniper Elite V2 obsahuje sběratelská edice navíc:

  • Původní hru Sniper Elite.
  • Čtyři skvělá DLC: Kill Hitler, Neudorf Outpost, Landwehr Canal a St. Pierre.
  • Exkluzivní soundtrack na CD.
  • Tištěný barevný artbook.

Naše recenze hry Sniper Elite V2