Zavřít reklamu

Brzy bude plnohodnotně představen titul Twin Mirror

Twin Mirror slibuje zajímavý příběh na který jsme od tvůrců Life is Strange už zvyklí.

14. 8. 2018     Zdroj

Studio Dontnod se rozhodně nenudí. Zatímco před dvěma měsíci byla vypuštěna hra Vampyr a připravuje se také druhá řada Life is Strange, tak studio pracuje také na hře Twin Mirror. O té toho zatím příliš nevíme. Jen je jasné, že bude hodně tlačit na příběh a zřejmě nabídne hráči možnosti volby.

Nová adventura Twin Mirror vypadá velmi slibně

Hlavním hrdinou má být Sam, který kvůli pohřbu blízké osoby se vrací do městečka Basswood. Je mu 33 a živí se jako novinář. Od té doby se začnou dít podezřelé události. Začne to tím, že se jednou ráno vzbudí a zjistí, že má triko celé od krve. Bohužel vůbec netuší, jak se to mohlo stát a tím v podstatě začíná celý příběh. Půjde tedy o psychologický thriller, který bude hodně stavět na záhadách a nadpřirozených jevech.

To zní velmi dobře a trochu se hra podobá hitu Alan Wake, který v roce 2010 vyšel pro Xbox 360 a následně i PC platformu. Tady se těšíme, až nám bude ukázán nějaký gameplay, abychom si mohli udělat lepší představu. Zatím tu máme jen prvotní trailer, který toho zatím příliš neodhaluje. Nicméně se vše změní již 21. srpna. Díky výstavě Gamescom mají být zveřejněny první záběry.

Twin Mirror vyjde pod střechou Bandai Namco pro PC, PS4 a Xbox One. Počítá se s ním na příští rok. Zřejmě se tak do konce roku dozvíme, kdy konkrétně se tak stane.