Zavřít reklamu

Brutálně temné RPG Mortal Shell otevírá brány otevřené bety. Odvážíte se?

Pokud jste vášnivými fanoušky Dark Souls, duchovní nástupce v podobě Mortal Shell jistě potěší. Zamiřte do otevřené bety ještě dnes.

6. 7. 2020     Zdroj

Mortal Shell

Jistě všichni znáte herní sérii Dark Souls, která má na kontě hezkých pár let a právoplatně se zapsala mezi nejlepší a nejtemnější RPG ságy vůbec. Kromě neuvěřitelně vysoké náročnosti, kdy vám bude pomalu, ale jistě sžírat frustrace, hra totiž nabízí sadu unikátních herních mechanik, naprosto fascinující příběh a především do detailu propracovaný, více méně otevřený svět. Přesto se tato dlouholetá série uchýlila k odpočinku, a tak je čas na nějakého nového nástupce, jenž převezme žezlo a posune laťku ještě o píď výš. A tím by mohlo být chystané RPG Mortal Shell z dílny studia Cold Symmetry, které je od Dark Souls takřka k nerozeznání a nabízí vynikající grafickou stránku, akční soubojový systém i vylepšené mechaniky, jimiž se vývojáři inspirovali u předlohy.

Aby však studio nezůstalo pouze o prázdných řečí a nabídlo i jasnou ukázku toho, že se mají hráči na co těšit, připravilo si uzavřenou betu kam tvůrci pozvali řadu vášnivých nadšenců. Dosavadní ohlasy byly strhující, a aby vývojáři své snažení dotáhli ještě dál, rozhodli se přístup do bety zajistit i pro širokou veřejnost. Zájem o hru je prý tak neuvěřitelně vysoký, že studiu Cold Symmetry ani nic moc jiného nezbývá. Brány tohoto temného RPG se tak jednou provždy otevřely a i vy se můžete vydat na dobrodružnou výpravu, z níž se pochopitelně nemusíte vrátit. Tak či onak to zatím vypadá, že se rozhodně máme na co těšit. Pakliže vám tedy nevadí kapka sebemrskačství a sebetrýzně, zamiřte na Epic Store a hru si bezplatně stáhněte.