Zavřít reklamu

Březnové hry pro PS Plus odhaleny

Nové hry pro předplatitele PS Plus.

28. 2. 2018    

Tak toto je bomba! Pro předplatitele služby PS Plus bude březen více než příjemný měsíc. Společnost Sony vytáhla z rukávu hned dvě esa najednou. Hlavní roli v seznamu her zdarma hraje exkluzivní hardcore RPG, řeč není o ničem jiném, než o Bloodborne od FromSoftware. Hned v závěsu se drží akční zábavná plošinovka ze třetí osoby i zároveň prequel celé série Ratchet & Clank, kde vývojáři vzali ty nejlepší prvky z předchozích dílů a skloubili je v jeden velký díl.

Kompletní seznam všech březnových her pro PS Plus:

• Bloodborne (PS4)

• Ratchet & Clank

• Legend of Kay Anniversary (PS3)

• Mighty No. 9 (PS3 a PS4)

• Claire: Extended Cut (PS Vita a PS4)

• Bombing Busters (PS Vita a PS4)

POZOR!

PlayStation rozesílá důležité e-maily zejména pro majitele knzolí PS3 a PS Vita:

„Tituly pro systémy PlayStation®3 (PS3™) a PlayStation®Vita (PS Vita) budou do přidělování her měsíce služby PlayStation®Plus zahrnovány do 8. března 2019. 

Od 8. března 2019 již hry měsíce poskytované členům služby PlayStation Plus nebudou obsahovat tituly pro systémy PS3 a PS Vita. Všechny stažené nebo do seznamu obsahu ke stažení dříve přidané hry měsíce pro systémy PS3 a PS Vita zůstanou hratelné, dokud budeš členem služby PlayStation Plus.

Po 8. březnu 2019 budou hry měsíce obsahovat pouze tituly pro systém PlayStation®4 (PS4™). Všechny ostatní vlastnosti a výhody služby PlayStation Plus zůstanou beze změn.“

Nabušený výčet PS Plus her pro březen bude dostupný od 6. března, níže můžete pokračovat na tradiční video. Spokojení? My ANO!