Zavřít reklamu

Borderlands 2 dokončeno

Gearbox hlásí: ,,My máme hotovo“

20. 7. 2012    

Po nějaké době se opět ozývá Gearbox Software s příznivou zprávou. Stručně hlásí, že mají hotovo a každému jistě dojde, že tu nemohu mluvit o ničem jiném než o Borderlands2.

Samotná hra má vyjít 21. září 2012, kompletní hra je v těchto dnech hotovo a podle autorů už jí čeká pouze kontrola a certifikace pro každou z platforem, tedy PC, Xbox 360 a PlayStation 3. Jistě si říkáte, že se chlapíci z Gearboxu mají, budou mít dva měsíce veget a čekat, až se jim začnou sypat penízky ze hry. Ale né, to by si nikdo ve firmě nedovolil. Samozřejmě že pracují a to na dalších „zlatých prasátkách“.

Tým se nyní dává do tvorby DLC, které by měli mimochodem do hry přinést jak nové zbraně a hromadu předmětů, na které jsme u DLCček zvyklí. První dokonce přidá novou třídu do hry – mechomancera. Třešničkou na dortu je, že bude ZDARMA! Že žertuji? V jistém slova smyslu ne, opravdu bude zdarma, ale pouze po ty, kteří si předobjednali základní hru samotnou (a jsou tedy v Premiere Klubu). První přídavek by měl vyjít 2-3 měsíce od vydání hry samotné.