Zavřít reklamu

Bloodborne má na kontě již milion kusů

Bloodborne má na kontě již milion prodaných kopií.

15. 4. 2015    

Společnost Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) oznámila, že hra Bloodborne™, exkluzivně dostupná na PlayStation®4 (PS4™), dosáhla 5. dubna 2015 prodejnosti více než 1 milion kusů*1 na celém světě. Tato fanoušky zbožňovaná hra na hrdiny (RPG) vtáhne hráče do děje plného strašidelných míst obývaných hrůzostrašnými netvory a představí jim svět nových možností, které zapůsobí na milovníky her pro více hráčů. Bloodborne, hra, která si vysloužila uznání za výjimečné umělecké zpracování a maximálně pohlcující děj, sklízí i nadále obrovský úspěch mezi hráči na celém světě a přispívá k rozvoji platformy PS4.

„Bloodborne pro nás představovala novou výzvu a naším cílem bylo vytvořit hru, která by plně využila výkonnost PS4,“ řekl Shuhei Yoshida, prezident společnosti Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS). „Jsem skutečně nesmírně potěšen, že takové množství hráčů si naplno vychutnává neuvěřitelně bohatý a propracovaný svět, nádhernou melancholickou atmosféru a plíživě vzrůstající napětí, příznačné pro hru Bloodborne. SCE WWS bude i nadále přinášet fanouškům nové vzrušující hry, které jim nabídnou spoustu skvělých zážitků plných zábavy, jakou lze zažít jen na PS4.“

Hra Bloodborne v režii SCE JAPAN Studio a From Software, které již v minulosti spolupracovaly na oceněné hře Demon’s Souls, se hrdě vrací ke svým kořenům s důrazem na nelítostný boj, nové vzrušující zážitky ze hry pro více hráčů a objevování nepoznaných dimenzí.

V příběhu o osudu města Yharnam se hráči mění na lovce netvorů.