Zavřít reklamu

Extrémní pád cen bestsellerů. Slevy padly na Xiaomi 13T i Redmi Note 12

Komerční sdělení

2. 7. 2024    

Xiaomi 13T, jeden z nejlepších smartphonů loňského podzimu, je teď extrémně výhodný. Jedině u Mobil Pohotovosti jej oproti původní ceně pořídíte až o 7 tisíc výhodněji a dostanete k němu tříletou záruku v hodnotě několika tisíc zcela zdarma. Nabídka je však časově omezená.

Leica foťák, skvělý displej

Xiaomi 13T se stal hned od svého uvedení absolutním bestsellerem, což se dalo očekávat. Vždyť za cenu smartphonů střední třídy nabídne doslova vlajkové parametry – 144Hz AMOLED displej s integrovanou čtečkou otisků prstů, ultrarychlé nabíjení, velkou 5 000mAh baterii, odolnost IP68 a především pak parádní 50Mpx fotoaparát s optickou stabilizací, vyvinutým ve spolupráci se společností Leica, doplněný 50Mpx teleobjektivem a 12Mpx ultraširokoúhlým foťákem.

7 tisíc v kapse a prodloužená záruka

Teď se jeho koupě obzvlášť vyplatí, a to především u Mobil Pohotovosti. Právě tady jej dočasně pořídíte už za 7 990 Kč (původně 14 990 Kč), a to díky kombinaci slevy a výkupního bonusu. A aby toho nebylo málo, získáte i prodlouženou tříletou záruku jako dárek. Právě s tou můžete počítat i u kompletně zlevněné řady Redmi Note 12.

Ceny Xiaomi po odečtení slev a bonusu: