Zavřít reklamu

Mobilní telefony s Androidem lze odposlouchávat a snadno kontrolovat

Spy Phone Android Pro je program, který po nahrání do cílového chytrého telefonu s operačním systémem android umožní nepozorovaně prostřednictvím dedikované webové stránky telefon odposlouchávat, nahrávat hovory a monitorovat veškeré aktivity, včetně GPS polohy mobilu, aktivit na sociálních sítích a navštívených webových stránek. Dokáže zobrazit živý náhled displeje a obsah komunikátorů jako jsou SMS, e-mail, WhatsApp, […]

20. 6. 2024    

Spy Phone Android Pro je program, který po nahrání do cílového chytrého telefonu s operačním systémem android umožní nepozorovaně prostřednictvím dedikované webové stránky telefon odposlouchávat, nahrávat hovory a monitorovat veškeré aktivity, včetně GPS polohy mobilu, aktivit na sociálních sítích a navštívených webových stránek. Dokáže zobrazit živý náhled displeje a obsah komunikátorů jako jsou SMS, e-mail, WhatsApp, Messenger, Viber, Tinder a další. Umí sledovat i okolí telefonu prostřednictvím nepozorovaně zapnuté přední nebo zadní kamery a nahrávat, podobně jako diktafon, zvuky okolí, včetně rozhovorů vedených v bezprostřední blízkosti telefonu.

„Pomocí aplikace Spy Phone Android Pro je snadné nejen vzdáleně odposlouchávat chytrý telefon, ale také získat kompletní informace o tom, co se s telefonem děje, kde se právě nachází a jaká komunikace na něm probíhá,“ komentuje Přemysl Lezianka, technický poradce SpyShop24.cz, a dodává: „Rozsáhlé funkce této aplikace umožňují zcela kontrolovat a monitorovat aktivity prováděné na telefonu. Vše se pak přehledně zobrazuje na webové stránce.“

Spy Phone Android Pro i přes některá technická omezení je jedním z nejpokročilejších programů na sledování chytrých telefonů se systémem Android. Má více než 70 funkcí a přístup ke shromážděným informacím umožňuje pomocí vlastního webového rozhraní. Data z telefonu odesílá přes WiFi nebo jako mobilní data. Spy Phone Android Pro pracuje na pozadí a nezachytí jej antivirové programy.

Cena a dostupnost

Aplikaci Spy Phone Android Pro dodává na český trh internetový obchod Spyshop24.cz. Aktuální cena je 5 160 Kč včetně DPH za licenční užití po dobu jednoho měsíce. Více informací naleznete zde.