Zavřít reklamu

Upgradujte svůj počítač! Doživotní klíč k Office 2021 Pro je nyní pouze za 27,25 €

Komerční sdělení: Chcete ještě dnes vylepšit své počítačové zkušenosti a zvýšit svou produktivitu jako nikdy předtím? Godeal24 spouští výprodej na Svátek práce a ceny všech softwarových klíčů jsou výrazně sníženy! Jste si jisti, že si jeden z nich nepořídíte a neodemknete si tak svět možností? Za méně než 10 % ceny na oficiálních stránkách – […]

2. 5. 2024    

Komerční sdělení: Chcete ještě dnes vylepšit své počítačové zkušenosti a zvýšit svou produktivitu jako nikdy předtím? Godeal24 spouští výprodej na Svátek práce a ceny všech softwarových klíčů jsou výrazně sníženy! Jste si jisti, že si jeden z nich nepořídíte a neodemknete si tak svět možností? Za méně než 10 % ceny na oficiálních stránkách – 27,25 €, můžete získat doživotní verzi klíče Office 2021 Professional! Nemusíte hledat alternativy Office 2021 Pro, využijte příležitosti, včas si aktualizujte Office a prozkoumejte kvalitní software! Ve slevě je také originální operační systém Windows! Utratíte 13,25 € a stanete se majiteli nejnovější verze systému Windows 11 Pro, která vám může poskytnout novou technickou podporu a aktualizace. Uživatelé Windows 10 mohou využít této příležitosti k aktualizaci operačního systému a získat tak bezpečnostní záruky! Akce brzy skončí! Čím dříve, tím lépe, kupujte nyní a užívejte si!

Nakopněte svou produktivitu s kancelářskými balíčky Office!

Využijte skvělé slevy nejen na Windows 11 Pro!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček softwarů ještě dnes! (Slevový kód „SGO62„)

Parádní hromadné slevy jsou tu!

50% slevy na další Windows a Office! (Slevový kód “ „SGO50„)

Další parádní softwary ve slevě:

>>>Získejte další nástroje

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com