Zavřít reklamu

Jarní úklid? Dreame nabízí chytré tipy, jak na to

Komerční sdělení: Jaro se blíží a s ním přichází čas na důkladný jarní úklid. Dreame představuje nový robotický vysavač Dreame L20 Ultra, který přináší revoluční automatizované řešení pro udržení vašeho domova v bezvadné čistotě s minimálním úsilím. Jaro je tradičně spojováno s obnovou a čistotou, a nyní je ideální čas, aby váš domov zářil čistotou. […]

8. 4. 2024    

Komerční sdělení: Jaro se blíží a s ním přichází čas na důkladný jarní úklid. Dreame představuje nový robotický vysavač Dreame L20 Ultra, který přináší revoluční automatizované řešení pro udržení vašeho domova v bezvadné čistotě s minimálním úsilím.

Jaro je tradičně spojováno s obnovou a čistotou, a nyní je ideální čas, aby váš domov zářil čistotou. S příchodem nového robotického vysavače a mopu Dreame L20 Ultra se jarní úklid stává nejen efektivnější, ale také chytřejší. Tento revoluční produkt, který právě vstupuje na český trh, nabízí řadu automatických inteligentních funkcí, které proměňují běžný úklid v futuristický zážitek.

Funkce Dreame L20 Ultra, které oceníte při jarním úklidu, zahrnují:

Technologie MopExtend: Výsuvné mopy a pár rotujících podložek efektivně čistí podlahy až k okrajům a rohům, odstraňují špínu a zanechávají podlahu dokonale čistou.

Automatická údržba: Po úklidu Dreame automaticky vyčistí mop, přidá čistič, poté mop vysuší horkým vzduchem, čímž zajišťuje jeho hygienickou údržbu bez námahy.

Silné sací výkon s čisticí strategií: S výkonem 7000 Pa a přizpůsobivým systémem kartáče Dreame L20 Ultra snadno zvládne vysát prach, vlasy a jiné nečistoty ze všech typů podlah. Navíc automaticky detekuje nečistoty a podle toho upravuje intenzitu nebo dokonce opakuje čištění znečištěné oblasti.

Laserová přesnost: Dreame L20 Ultra eliminuje zbytečné opakování úklidu díky své inteligentní laserové navigaci a 3D mapování. Dokáže rozpoznat až 55 objektů na podlaze a v případě úklidu ve tmavých místnostech si může přisvítit LED svítilnou.

Inteligentní ovládání: Prostřednictvím aplikace můžete naplánovat úklid, nastavit zóny bez úklidu a sledovat proces čištění v reálném čase, což vám dává úplnou kontrolu nad úklidem z pohodlí vašeho telefonu.

3 chytré tipy pro bezstarostný jarní úklid s Dreame L20 Ultra:

  1. Minimalizujte údržbu: S hlavním zásobníkem na nečistoty o objemu 3,2 litru je potřeba Dreame L20 Ultra vyprázdnit pouze jednou za 75 dní, což vám výrazně ušetří čas a usnadní údržbu.
  1. Plánujte úklid: Nastavte Dreame na úklid, když nejste doma, čímž minimalizujete rušení a umožníte si užívat klid ve vašem čistém domově.
  1. Využijte inteligentní možnosti: Nastavte zóny bez úklidu pro optimalizaci trasy čištění a předejděte potenciálním komplikacím.

Nový Dreame L20 Ultra je nyní dostupný v bílé i černé barvě.