Zavřít reklamu

Samsung představil nástupce svého nejprodávanějšího smartphonu

Komerční sdělení

12. 3. 2024    

Předprodeje novinek Galaxy A35 a Galaxy A55 byly právě spuštěny. Nástupce jednoho z nejprodávanějších smartphonů v Česku je tady a absolutně nejvýhodněji ho předobjednáte u Mobil Pohotovosti. Jedině tam jsou totiž nové Samsungy výhodnější o 1 000 Kč a včetně prodloužené 3leté záruky zdarma. Nechybí přitom ani dárek v podobě sluchátek Galaxy Buds FE nebo náramku Galaxy Fit3.

Ještě blíže vlajkovkám

Nový Galaxy A55 je dokonalým telefonem střední třídy, který má zkrátka vše – skvělý fotoaparát, kvalitní displej, solidní výkon, slušnou výdrž baterie a také dlouhou softwarovou podporu. Parametrově i designově se ještě více přiblížil vlajkovým modelům. Nově totiž nabízí kovové rámečky a má ještě lepší 50Mpx fotoaparát s kvalitnějším nočním focením, schopností nově nahrávat Super HDR videa a podporou duálního záznamu (souběžné nahrávání z přední i zadní kamery).

I displej prošel změnou. Jde o nepatrně větší a kvalitní 6,6“ Super AMOLED 120Hz s lepší čitelností na slunci a ochranou očí. Výkon telefonu narostl o solidních až 32 % a díky novému procesoru se prodloužila i výdrž 5 000mAh baterie s podporou rychlého 25W nabíjení. Novince nechybí ani voděodolnost IP67, čtečka otisků prstů v displeji, eSIM, vyšší 8GB RAM i v základní verzi a taky až 256GB úložiště s podporou microSD karet.

Tisícovka dolů i sluchátka zdarma

V předprodeji se nový Galaxy A55 vyplatí, obzvlášť pak u Mobil Pohotovosti. Jako dárek totiž k telefonu dostanete sluchátka Galaxy Buds FE v hodnotě 2 390 Kč. Speciálně na mp.cz pak navíc novinku koupíte o 1 000 Kč výhodněji díky bonusu k výkupu a také s prodlouženou 3letou záruku zcela zdarma. Studenti mohou využít ještě dodatečnou 7% slevu.

Cenově vás Galaxy A55 vyjde u Mobil Pohotovosti už na 10 990 Kč (běžně 11 990 Kč). Využít ale můžete také speciální službu, v rámci které novinku pořídíte už za 149 Kč měsíčně, stačí přinést na výkup starší zařízení. Více zjistíte na odkazu níže, kde si v jednoduché kalkulačce přesně spočítáte, na kolik vás upgrade z vašeho stávajícího telefonu na nový Samsung vyjde.