Zavřít reklamu

TCL představil na veletrhu MWC 2024 bezkonkurenční 115″ QD-Mini LED televizor

Komerční sdělení

28. 2. 2024    

TCL, přední značka spotřební elektroniky a dvojka mezi televizory na světě, se účastní veletrhu Mobile World Congress 2024 v Barceloně, aby zde představila své nejnovější inovace a inteligentní ekosystém plynule propojených zařízení navržených tak, aby zlepšily obrazové a zvukové zážitky doma i na cestách. Vedle rozsáhlého portfolia nových chytrých telefonů, pokročilých osobních zařízení a chytrých routerů představuje TCL také svůj dosud nejpůsobivější televizor v podobě největšího 115″ QD-Mini LED televizoru na světě.

Společnost TCL, která je již mnoho let zavedenou značkou televizorů na světovém trhu, je za tento úspěch vděčná především svým bezkonkurenčním zkušenostem v oblasti vývoje a výroby zobrazovacích displejů. Společnost TCL na veletrhu MWC představuje svou nejnovější průkopnickou televizní technologii, která je součástí propojeného ekosystému chytrých zařízení, jež dokáží poskytnout vynikající zážitky ze zábavy. 115″ QD-Mini LED televizor, který debutoval před ohromeným publikem na veletrhu CES v lednu 2024, na MWC opět ohromí přihlížející rekordním zónovým podsvícením, které má nově definovat vlajkovou loď domácí zábavy.

 

Vývoj 115″ displeje byl částečně reakcí na poptávku trhu po větších a lepších obrazovkách, protože se spotřebitelé snaží modernizovat své sestavy domácí zábavy před klíčovými událostmi tohoto roku, jako jsou nadcházející sportovní události. Pokud jde o zážitek ze sledování sportovních přenosů, čím větší obrazovka, tím větší je celkový dopad na diváky, kteří si tak mohou vychutnat věrnější zážitek. Zóny podsvícení s vysokým výkonem a špičkový jas vykreslí každý detail v ohromující čistotě, takže sportovní fanoušci budou mít pocit, že sledují přímý přenos ze stadionu, a ne z pohodlí svého domova.

Navíc díky proměnlivé obnovovací frekvenci 144 Hz, která se dokáže v reálném čase přizpůsobit různým vstupním snímkům, diváci nepřijdou o žádný okamžik akce. Spotřebitelé si také mohou být jisti, že větší nemusí nutně znamenat objemný. Společnost TCL se snažila přizpůsobit velikostním omezením evropských domácností tím, že poskytuje řešení s tenkým profilem pro montáž na stěnu, což z tohoto televizoru činí praktickou volbu pro vytváření zážitků v kvalitě domácího kina.

Pro ty, kteří jsou na cestách, nabízí společnost TCL rozsáhlou řadu chytrých telefonů a tabletů NXTPAPER přizpůsobených pro trh EMEA s důrazem na vynikající kvalitu zobrazení a bezproblémovou konektivitu. Chytré telefony TCL 50 5G, TCL 50 SE, TCL 505 a TCL 501 přinášejí charakteristické funkce, které splňují různé požadavky na životní styl. Tablet TCL NXTPAPER 11 s technologií NXTPAPER šetrnou k očím navíc nabízí vynikající čitelnost a pohodlí, což je příkladem závazku společnosti TCL polidštit technologie.