Zavřít reklamu

Megavýprodej odstartoval. Ve slevě je Samsung, Apple nebo JBL

Komerční sdělení

7. 2. 2024    

Oblíbený valentýnský výprodej je tady. Speciálně u Mobil Pohotovosti začaly jedny z nejatraktivnějších slev v roce, kdy můžete v několika málo dnech pořídit telefony, ale i příslušenství za bezva ceny. Tady je pár tipů, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Nejnižší ceny na trhu

Za výrazně nižší ceny pořídíte stovky smartphonů. Skvělým příkladem je třeba Xiaomi Redmi Note 12 za 3 391 Kč, což je u smartphonu s kapacitou 128 GB, 120Hz AMOLED displejem, velkou 5000mAh baterkou a 50Mpx foťákem skutečně zajímavá cenovka. 

Dalším kouskem, který rozhodně stojí za zmínku, je Samsung Galaxy S23 FE. Ten totiž pořídíte se slevou a výkupním bonusem rovnou o 3 tisíce levněji, tedy za 13 990 Kč. Mimořádný 5tisícový výkupní bonus zase zlevnil oblíbenou skládačku Galaxy Z Flip5 na 23 490 Kč. Výrazně levněji, s výkupním bonusem dokonce až o 2 500 Kč, pořídíte i iPhone 15, ke kterému získáte i tříletou záruku zcela zdarma.

Ty nejzajímavější smartphony v akci:

Příslušenství za top ceny

I kategorie příslušenství má rozhodně co nabídnout. Ve slevě jsou jak chytré hodinky Apple Watch či Samsung Galaxy Watch, na kterých ušetříte i dva tisíce, ale také třeba audio od Sony nebo oblíbeného JBL. Kompletní nabídku valentýnských slev najdete tomto odkazu.

Chytré hodinky:

Audio: