Zavřít reklamu

Vyvolává emoce a znají ho všichni. Aligator je TOP ve své kategorii a stojí jen 789 Kč

Komerční sdělení

17. 12. 2023    

Lámete si hlavu, čím obdarovat prarodiče? Co jim takhle pořídit nový telefon. Vybrali jsme pro vás tři ultralevné modely, se kterými to vaše babičky a dědečci hravě zvládnou.

Chytré technologie se staly běžnou součástí každodenních životů. Většina z nás si ani nedokáže představit, jaký by bez nich svět byl. Díky smartphonům vyřídíme většinu práce, spojíme se s kýmkoliv na světě, nebo jen chillujeme u her nebo na sociálních sítích. Naši prarodiče ale dobu bez všech těch smart věciček zažili, a pro některé z nich může být tak pochopitelně náročné se s takovým zařízením sžít.   

Aligator – král v kategorii telefonů pro seniory

Mobilní telefony Aligator jsou vůbec tím nejlepším, co můžete na trhu v této kategorii telefonů pořídit. Jsou totiž jednoduché na ovládání, mají větší a dobře čitelná tlačítka, a skrývají v sobě několik dalších šikovných funkcí. Tak třeba tlačítko SOS, které v případě nouze jednoduše přivolá pomoc, automaticky pošle zprávu s přesnou GPS polohou a ještě k tomu vytočí přednastavené telefonní číslo. 

Některé telefony umožní i vzdálenou správu telefonu – vy tak můžete na dálku do Aligatora přidávat kontakty nebo třeba zkontrolovat stav telefonu. Navíc mají i pořádnou výdrž na baterii, takže vydrží s přehledem i dva týdny. 

Telefon už za 789 Kč

Pokud hledáte praktický telefon za levný peníz, sáhněte po A321 (789 Kč). Chcete-li pořídit telefon s foťákem, dobrou koupí budou i modely A670 (1 039 Kč)  nebo A835 (1 289 Kč) – ten navíc umožňuje i přístup na dálku. Pomocí SMS zprávy můžete ze svého vlastního telefonu přidávat do A835 nové kontakty, připomínky do kalendáře, nebo si také vyžádat polohu a stav nabití telefonu.