Zavřít reklamu

DOOGEE oznamuje své nejnovější uvedení na trh: T30 Ultra, T20 Ultra a T20mini Pro.

Komerční sdělení:

5. 11. 2023    

Společnost DOOGEE s hrdostí představuje svou nejnovější řadu tabletů – T30 Ultra, T20 Ultra a T20mini Pro. Každý z těchto tabletů je navržen tak, aby vyhovoval potřebám různých uživatelů, ať už jste profesionál v oboru, nadšenec do zábavy nebo někdo, kdo si cení pohodlí a přenosnosti.

DOOGEE T30 Ultra: Výkonná produktivita v tenkém provedení

DOOGEE T30 Ultra se může pochlubit pozoruhodným 11palcovým 2,5K displejem, který zajišťuje křišťálově čistý obraz a živé barvy. Vaše oči jsou v bezpečí díky certifikaci TÜV SÜD pro modré světlo, která chrání před únavou očí při delší pracovní době. Podpora technologie Widevine L1 vám navíc umožní snadno si vychutnat obsah ve vysokém rozlišení, což je ideální pro prezentace nebo odpočinek po produktivním dni. Ponořte se do světa zvuku díky čtyřem reproduktorům Smart-PA, které nabízejí certifikaci Hi-Res pro výjimečný zvukový zážitek.

DOOGEE T30 Ultra je poháněn osmijádrovým procesorem Helio G99, který umožňuje plynulý multitasking a bleskový výkon. DOOGEE T30 Ultra běží na operačním systému Android 13 a nabízí nejnovější funkce a vylepšení zabezpečení, aby byla vaše data v bezpečí a vaše produktivita stoupala. Vyzkoušejte pohodlí dvou SIM karet a dvoupásmové Wi-Fi, které vám zajistí neustálé připojení, ať už jde o hovory, zprávy nebo online schůzky.

Zachyťte životní okamžiky 16Mpx hlavním fotoaparátem a 8Mpx přední kamerou, které zajistí ostré fotografie a videohovory, jež zanechají trvalý dojem. DOOGEE T30 Ultra je výkonný telefon ve vašich rukou, má velkou baterii s kapacitou 8580 mAh a podporuje rychlé nabíjení pomocí 18W rychlonabíječky, takže můžete pracovat a bavit se bez obav, že vám dojde energie.
Navigace při plnění úkolů je hračka díky přesnému navigačnímu systému, který zajistí, že budete vždy v obraze. Zůstaňte produktivní díky vestavěné funkci WPS office, rozdělené obrazovce a propojení více zařízení, které vám umožní efektivně a plynule pracovat v různých aplikacích a zařízeních.

DOOGEE T20 Ultra: Dopřejte si pohlcující audiovizuální cestu

Díky svým působivým funkcím a specifikacím je DOOGEE T20 Ultra dokonalým zařízením pro ty, kteří vyžadují to nejlepší. T20 Ultra se může pochlubit úžasným 12palcovým 2K displejem, který je certifikován certifikací TÜV SÜD pro modré světlo a podporuje technologii Widevine L1, což zajišťuje vysoce kvalitní zážitek ze sledování. Čtveřice stereofonních reproduktorů Smart-PA s certifikací Hi-Res poskytuje

T20 Ultra je poháněn osmijádrovým procesorem Helio G99, který poskytuje bleskový výkon a hravě zvládne i ty nejnáročnější aplikace. Díky masivní baterii s kapacitou 10800 mAh a 18W rychlonabíječce si můžete užívat nepřetržitou zábavu celé hodiny. T20 Ultra navíc podporuje i reverzní nabíjení, takže jej můžete používat k nabíjení dalších zařízení na cestách.

T20 Ultra běží na nejnovějším operačním systému Android 13 a poskytuje plynulé a intuitivní uživatelské prostředí. Díky dvěma SIM kartám a dvoupásmovému připojení Wi-Fi můžete zůstat ve spojení, ať jste kdekoli. Hlavní fotoaparát s rozlišením 16 Mpx a přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx vám umožní pořizovat úžasné fotografie a videa, zatímco funkce odemykání obličejem poskytuje větší bezpečnost a pohodlí.

Mezi další funkce telefonu T20 Ultra patří 3,5mm konektor pro sluchátka, přesný navigační systém, vestavěný wps office, funkce rozdělení obrazovky a propojení více zařízení. Ať už streamujete filmy, hrajete hry nebo pracujete, DOOGEE T20 Ultra je dokonalým zařízením pro všechny vaše zábavní a multimediální potřeby.

DOOGEE T20mini Pro:Kde se malé setkává s mocným

DOOGEE T20mini Pro je navržen tak, aby vám poskytl pohlcující a příjemný zážitek. Díky působivým funkcím a specifikacím je T20mini Pro dokonalým zařízením pro ty, kteří požadují to nejlepší v menších rozměrech.

T20mini Pro se může pochlubit úžasným 8,4palcovým displejem FHD+, který je certifikován certifikací TÜV SÜD pro modré světlo a podporuje technologii Widevine L1, což zajišťuje vysoce kvalitní zážitek ze sledování. Duální reproduktory Smart-PA poskytují pohlcující stereofonní zvuk, který na vás jistě zapůsobí.

T20mini Pro je poháněn výkonným osmijádrovým procesorem taktovaným na 1,6 GHz, který poskytuje bleskový výkon a hravě zvládne i ty nejnáročnější aplikace. Díky 256GB paměti ROM a až 1 TB rozšířené paměti ROM můžete ukládat všechny své oblíbené filmy, hudbu a hry bez obav z nedostatku místa. T20mini Pro běží na nejnovějším operačním systému Android 13 a poskytuje plynulé a intuitivní uživatelské prostředí. Díky dvěma kartám SIM a dvoupásmovému připojení Wi-Fi můžete zůstat ve spojení, ať jste kdekoli.

Zadní fotoaparát SONY® s rozlišením 13 Mpx a přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx umožňují pořizovat úžasné fotografie a videa, zatímco funkce odemykání obličejem poskytuje větší bezpečnost a pohodlí. Mezi další vlastnosti modelu T20mini Pro patří velká baterie s kapacitou 5060 mAh s podporou reverzního nabíjení, vestavěná kancelář wps, funkce rozdělení obrazovky a propojení více zařízení. Ať už streamujete filmy, hrajete hry nebo pracujete, DOOGEE T20mini Pro je dokonalé zařízení pro všechny vaše zábavní a multimediální potřeby. Díky kompaktním rozměrům a přesnému navigačnímu systému si jej navíc můžete vzít s sebou, kamkoli půjdete.

Společnost DOOGEE uvedla na trh tři působivé tablety, které uspokojí různé potřeby a preference. Ať už potřebujete tablet pro práci, zábavu nebo obojí, existuje tablet DOOGEE, který splní vaše potřeby.
Tablety DOOGEE T30 Ultra, T20 Ultra a T20mini Pro budou k dostání v období od 11. listopadu do 5. prosince. Více informací o produktech nebo slevách naleznete na našich oficiálních webových stránkách na adrese https://doogeemall.com nebo nás sledujte na Facebooku, Youtube a Tiktok.