Zavřít reklamu

TCL útočí s cenou u velkoformátové 98palcové televize 4K HDR

Komerční sdělení: Společnost TCL Electronics (1070. HK), přední značka spotřební elektroniky a celosvětová dvojka mezi televizory1, představuje nové 4K HDR velkoformátové televize s operačním systémem Google TV a balíčkem herních funkcí Game Master řady P74 za atraktivní ceny. Řada P74, která přináší výjimečný audiovizuální výkon a neuvěřitelnou hodnotu zábavy, je dostupná na českém trhu v modelech […]

30. 10. 2023    

Komerční sdělení: Společnost TCL Electronics (1070. HK), přední značka spotřební elektroniky a celosvětová dvojka mezi televizory1, představuje nové 4K HDR velkoformátové televize s operačním systémem Google TV a balíčkem herních funkcí Game Master řady P74 za atraktivní ceny. Řada P74, která přináší výjimečný audiovizuální výkon a neuvěřitelnou hodnotu zábavy, je dostupná na českém trhu v modelech s úhlopříčkou 85″ za 39 990 Kč a 98″ již od 66 590 Kč3.

Nová televize TCL řady P74 je vybavena technologiemi Dolby Vision a Dolby Atmos a přináší ohromující a vysoce kvalitní filmový zážitek v rozlišení 4K s dynamickým pohyblivým obrazem, technologií Wide Color Gamut s více než miliardou barev a pohlcujícím zvukem, díky němuž se uživatelé budou cítit, jako by seděli v kině, a ne ve svém obývacím pokoji.

Pohlcující audiovizuální zábava s Dolby Vision a Dolby Atmos

Dolby Vision je pokročilá zobrazovací technologie, která kombinuje vysoký dynamický rozsah (HDR) se schopnostmi živých barev a poskytuje mimořádně živý obraz s vyšším jasem, vyšším kontrastem a rozsáhlejším barevným rozsahem. Televize TCL řady P74 podporují také technologii Dolby Atmos, která umisťuje zvuk do vícerozměrného prostoru a přenáší uživatele do centra dění, ať už se jedná o sportovní turnaj, film nebo videohru. Uživatelé si mohou vychutnat neuvěřitelnou čistotu s většími emocemi a pohlcující zvuk, který zaplní celou místnost a překoná tradiční omezení kanálů. Uživatelé TCL také objeví neuvěřitelnou rozmanitost intenzivních a ultrarealistických barev digitálního kina svého obývacího pokoje, díky technologii Wide Color Gamut, která reprodukuje o 30 % čistší a bohatší barvy než tradiční LED obrazovky.

Velká zábava na velkých obrazovkách

Trh s velkoplošnými obrazovkami zažívá v současné době dynamický růst a TCL jako světová jednička v oblasti 98palcových televizorů1 tento trend odráží svou novou nabídkou, která je k dispozici ve velikostech 85 a 98 palců. Milovníci filmů si svůj oblíbený obsah – včetně široké škály obsahu 4K HDR – vychutnají ve větších velikostech, ačkoli vzdálenost, ze které televizor sledují, zůstává nezměněna. Tento typ obsahu ve vysoké kvalitě lze dnes najít na streamovacích službách, jako jsou Netflix, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, HBO MAX a další, nebo na fyzických nosičích 4K Ultra HD Blu-ray či moderních herních konzolích. Tyto velké obrazovky v kombinaci s technologií Dolby Vision nabízejí výjimečný zážitek pro všechny filmové fanoušky. Vysoký výkon navíc přináší i pokročilý upscaling obrazu z obsahu v nízkém rozlišení na rozlišení 4K. Velká obrazovka vás skutečně vtáhne do děje.

Posunutí hraní her na vyšší úroveň

Nová řada TCL P74 vychází vstříc potřebám příležitostných i vášnivých hráčů a je vybavena technologií Game Master 2.0 (85palcový model) nebo Game Master Pro 2.0 (98palcový model). HDMI 2.1 u řady TCL P74 podporuje vyšší rozlišení videa a nejlepší automatické nastavení obrazu s nižší latencí, vyšší přenosovou rychlostí a optimalizovanou kapacitou, což výrazně zlepšuje herní výkon.

Funkce ALLM umožňuje herní konzoli nebo grafické kartě počítače automaticky přepnout televizi do herního režimu pro super rychlou odezvu2. Model s úhlopříčkou 98” přichází se 144Hz nativní obnovovací frekvencí ve 4K rozlišení (nejvyšší standard v televizním průmyslu) a nejvyšší certifikací pro VRR – AMD FreeSync Premium Pro, což nabízí plynulejší a bezproblémové hraní bez trhání.

A konečně, hráčský zážitek dále vylepšuje 120Hz Game Accelerator u 85“ a 240Hz Game Accelerator u 98“, které  zajišťují ještě ostřejší, méně rozmazaný a plynulejší herní zážitek při dosažení až 120 FPS (85“ model) a 240 FPS (98“) ve Full HD, čímž vytváří autentičtější a elektrizující herní zážitek. Hráči si tedy mohou vybrat, zda budou hrát v nativním rozlišení obrazovky 4K při maximální frekvenci 60Hz (85“ model) či 144Hz (98“ model), či přepnou na Game Accelerator pro dosažení ještě vyšší obnovovací frekvence při rozlišení Full HD.

Atmosféra jako na stadionu

Obrazovky s velkou úhlopříčkou nabízejí také skvělý zážitek ze sledování sportovních přenosů, zejména 98palcový model nové řady P74, vybavený panelem s nativní obnovovací frekvencí 144 Hz a technologií Motion Clarity Pro. Atmosféru jako na stadionu u 98palcového modelu vytváří také konfigurace reproduktorů Onkyo 2.1 se subwooferem pro lepší dynamiku basů. Sportovní fanoušci si díky takto velkým obrazovkám mohou vychutnat své oblíbené zápasy sami nebo ve skupině (s přáteli a rodinou), a to doma nebo dokonce v restauracích a pohostinských zařízeních, kde mohou být 98palcové televizory skvělou volbou, která spotřebitelům nabídne skutečně pohlcující zážitek ze sledování, jako by seděli v první řadě.

Elegantní design se setkává s chytrými funkcemi

Díky vynikajícímu designu bez okrajů s tenkým kovovým lemem, který optimalizuje prostor na obrazovce, je řada TCL P74 elegantním doplňkem každé domácnosti. Tento funkční, elegantní a bezrámečkový kovový design umožňuje vychutnat si více obrazu.

Řada TCL P74 je vybavena nejpokročilejším systémem Smart TV vůbec (Google TV s integrovanou službou Google Assistant), který přináší více než 700 000 filmů a televizních epizod ze všech oblíbených streamovacích služeb, které jsou uspořádány a roztříděny na jednom praktickém místě. Uživatelé navíc mohou snadno přistupovat k oblíbenému obsahu díky integrovanému hlasovému ovládání hands-free, a to tak, že budou mluvit přímo na televizi. Díky vysoce kvalitním reproduktorům si mohou vychutnat pohlcující kvalitu zvuku Dolby Atmos nebo si jej pustit přes soundbar TCL.

U modelu TCL 98P745 je navíc k dispozici podpora Apple Airplay 2 & Homekit a zvukový systém 2.1 Onkyo s vestavěným subwoofer.

Produkty TCL lze zakoupit zde