Zavřít reklamu

Tuto 3D minitiskárnu můžete díky slevovému kódu nyní získat jen za necelých 1900 Kč!

Komerční sdělení

4. 10. 2023    

Jste fanoušky 3D tisku? Výborně! Pak pro vás máme tip na akci, která vás zaručeně nenechá chladnými. Na eshopu Gearberry lze totiž díky slevovým kódům získat parádní 3D minitiskárnu za vynikající cenu. A že je o co stát – tím spíš, když je k dispozici doprava zdarma, možnost 7denního bezproblémového vrácení či 30denní možnosti výměny zboží za jiné.

Minitiskárna Easythreed k7

Ať už jste úplný začátečník s 3D tiskem či chcete potěšit tiskárnou své dítě, můžete si být jistí tím, že snadno pochopí, jak jí používat. Naprosto jednoduchost tiskárny Easythreed k7 však absolutně neubírá na kvalitě tisku, která je díky přesnosti 0,1 mm velmi dobrá. Jedná se tedy o skvělé zařízení podporující zájem dětí o technologie, které rozvíjejí jejich prostorovou představivost. Jediným drobným háčkem je to, že tato mini 3D tiskárna nemá možnost obnovení tisku po výpadku proudu; místo toho začne tisknout od začátku.

Aby bylo využívání této 3D tiskárny co možná nejbezpečnější a zvládli jej tedy bez obav jak začátečníci, tak i děti, je tento model vybaven speciálními elastickými přísavkami, které se přichytí k podložce a tiskárně zajistí, že z ní nespadne. Jakmile má pak uživatel hotovo, přísavky jednoduše odepne a tiskárnu může po jejím vychladnutí sklidit.

Jedním z hlavních neduhů velkých 3D tiskáren je to, že jsou poměrně dost hlučné a tedy člověka při tisku ruší. To ale případ této minitiskárny rozhodně není. Její tvůrci totiž vyvinuli velmi tichy řadiš TMC2209, díky kterému je tisk jednak plynulý a rychlý, ale taktéž velmi tichý a uživatele tedy neruší ani v případě, že zrovna pracuje či relaxuje blízko tiskárny. Bez jakékoliv nadsázky se tedy dá říci, že  je tato minitiskárna v tomto směru unikátem.

 

Dalším benefitem této tiskárny je jednoduché odstranění hotových výtisků. Tisk jako takový je prováděn na speciální podložku z karborundového skla, které jej skvěle zafixuje, avšak ze kterého lze výtisky po vychladnutí velmi snadno odstranit. A jelikož má podložka dlouhou životnost, bude vám sloužit po dobu spousty výtisků.

Časy ucpaných trysek filamentem jsou ty tam! Tato minitiskárna totiž využívá nejnovější technologii extrudéru, která prakticky eliminuje problémy jako jsou třeba právě ucpané trysky, nedostatečný výtlak filamentu a tak podobně. Výrobci použili u této tiskárny konkrétně profesionální celokovovou trysku s průměrem 0,4 mm, který se dokáže nažhavit na potřebnou teplotu za pouhé 3 minuty. Velkým pozitivem je pak to, že je tryska, ale i její nahřívací mechanismus dobře chráněn, takže se nemusíte bát toho, že byste se o tyto prvky popálili.

Běžná cena této tiskárny je 96,95 euro, díky slevovému kódu GBCZ20 ji však můžete mít jen za 77,52 euro (tedy v přepočtu necelých 1900 Kč). Počítat navíc můžete s dopravou zdarma, sedmidenním bezproblémovým vrácením zboží či 30denní možností vyměnit zboží za jiné z nabídky prodejce.