Zavřít reklamu

Získejte vysavač na zvířecí chlupy Neakasa P1 Pro se super slevou

Komerční sdělení

3. 8. 2023    

Máte domácího mazlíčka? Pak pro vás má internetový obchod Gearberry neopakovatelnou nabídku ve formě slevy na skvělý vysavač na zvířecí chlupy, který by ve vaší domácnosti rozhodně neměl chybět. O co přesně se jedná?

Vysavač na zvířecí srst Neakasa P1 Pro je speciálně navržený vysavač, který se zaměřuje na účinné a snadné odstranění zvířecích chlupů a srsti ze všech povrchů a to včetně jich samotných. Tento typ vysavače je vybaven silným sacím výkonem a speciálními kartáči, které účinně zachytávají a odstraňují srst ze země, koberců, nábytku a či přímo ze zvířat. Díky ergonomickému designu a lehké konstrukci jsou tyto vysavače snadno ovladatelné a manévrovatelné, což usnadňuje úklid a čištění domácnosti.

Model Neakasa P1 Pro má navíc speciální příslušenství, jako jsou turbo kartáče nebo malé úzké hubice, které usnadňují úklid ve stísněných prostorech nebo na nábytku. Kartáč šetrně odstraňuje uvolněné chlupy a srst vašeho mazlíčka a zároveň odstraňuje zamotání a zabraňuje tvorbě žíní. Ať už má váš chlupatý přítel dlouhou, drátovitou, nebo dokonce kudrnatou srst, tento mimořádně jemný nástroj na úpravu srsti je vše, co potřebujete. Obecně pak jsou vysavače na zvířecí srst jsou ideální pro majitele domácích mazlíčků, kteří často bojují s nadměrným vypadáváním chlupů ze svých miláčků.Dalším benefitem tohoto moderní vysavače je třeba to, že je bezsáčkový, což snižuje nutnost pravidelné výměny sáčků a zvyšuje pohodlí používání. Díky výkonným funkcím a specializaci na odstraňování zvířecí srsti jsou tyto vysavače nepostradatelným pomocníkem pro majitele domácích zvířat, kteří chtějí udržovat své domovy čisté a bez chlupů.

Běžná cena vysavače Neakasa P1 Pro je 149 dolarů, díky slevovému kódu GB20OFF jej však můžete získat o 20 dolarů levněji a vás tedy vyjde na 129 dolarů. K dispozici je navíc sedmidenní lhůta na vrácení produktu spolu se 30denní lhůtou pro potenciální výměnu zařízení za jiné. Samozřejmosti je pak i doprava zdarma.