Zavřít reklamu

Získejte krimpovací kleště, multimetr či bezkontaktní teploměr KAIWEETS v super slevách

Komerční sdělení

30. 7. 2023    

Vybavujete si právě svou domácnost či dílnu nástroji pro vaše kutilské projekty či třeba jen běžnou údržbu domácnosti? Pak by vás neměla minout nabídka obchodu Gearberry na zlevněné produkty KAIWEETS, které stojí opravdu za to. Kromě slev navíc můžete počítat s dopravou zdarma, možností 7denního bezproblémového vrácení či 30denní možnosti vyměnit zboží za jiné. Zkrátka a dobře, je o co stát. A co že je tedy vlastně k dispozici?

Set krimpovacích kleští s koncovkami KAIWEETS KDC01

Krimpovací kleště KAIWEETS KDC01 jsou nástrojem používaným pro spojování elektrických vodičů a kabelů pomocí krimpovacích konektorů. Jsou nezbytné pro výrobu kabelových sestav v elektronice a elektrotechnice. Lze díky nim vytvořit trvanlivé a bezpečné spoje mezi vodiči, což minimalizuje riziko poškození nebo úniku proudu. Krimpovací kleště na sobě mají různé plošky a tvary, což umožňuje práci s různými typy krimpovacích konektorů a izolací, přičemž spoustu koncovek naleznete přímo v setu s tímto modelem.

Krimpovací kleště umožňují jednodušší a rychlejší instalaci než tradiční metody spojování, jako je pájení. Pomocí kleští lze vytvářet profesionálně vypadající spoje bez nutnosti specializovaných dovedností nebo nákladného vybavení. Jsou vhodné pro širokou škálu úkonů, včetně montáže světel, reproduktorů, antén a dalších elektrických zařízení. Správné použití krimpovacích kleští zajišťuje spolehlivost spojů, což je klíčové pro bezpečný a bezproblémový provoz elektrických obvodů. Pokud se kabelové spoje často vyskytují ve vaší práci nebo domácích projektech, krimpovací kleště jsou praktickým nástrojem, který byste měli mít po ruce.

Běžná cena setu krimpovacích kleští s koncovkami KAIWEETS KDC01 je 29 dolarů, díky slevovému kódu GB10% však ušetříte při nákupu 10 %.

Multimetr KAIWEETS HT118A

Multimetr KAIWEETS HT118A je elektrický měřicí přístroj, který slouží k měření různých elektrických veličin, jako jsou napětí, proud, odpor a další. Jedná se o univerzální nástroj, který je široce používán v elektronice, elektrotechnice, domácím opravách a průmyslu. Multimetr má obvykle digitální displej, který ukazuje hodnoty naměřených veličin. Díky různým režimům měření umožňuje jednoduché a přesné ověřování správného fungování elektrických zařízení. Pomocí multimetru lze kontrolovat baterie, zjišťovat přerušené spoje, identifikovat vadné součástky a diagnostikovat elektrické problémy.

Tento nástroj je nezbytným vybavením pro elektrotechniky, techniky, hobbyisty a všechny, kteří se zabývají elektrickými obvody. Použití multimetru při opravách a údržbě elektroniky a elektrotechniky může ušetřit čas a peníze tím, že umožní rychlé zjištění a opravu problémů. Multimetr také slouží k bezpečnému měření elektrických veličin, což minimalizuje riziko úrazu elektrickým proudem. Pro profesionály i amatéry je multimetr neocenitelným nástrojem pro práci s elektrickými obvody a zajištění jejich bezpečného a spolehlivého provozu.

Běžná cena multimetru KAIWEETS HT118A je 49,99 dolarů. Díky slevovému kódu VIP10OFF jej však můžete získat o 20 % levněji.

Bezkontaktní teploměr KAIWEETS Apollo 7

Průmyslový bezkontaktní teploměr KAIWEETS Apollo 7 je zařízení navržené pro měření teploty povrchů bez nutnosti fyzického kontaktu s nimi. Tento teploměr využívá infračerveného záření pro získání teplotních dat z cílových objektů, jako jsou stroje, zařízení, pohyblivé části a další prvky průmyslového prostředí. Díky bezkontaktnímu měření je eliminována potřeba dotýkat se zahřátých nebo nebezpečných povrchů, což zvyšuje bezpečnost a minimalizuje riziko zranění. Tento teploměr je schopný rychle a přesně měřit teplotu na dálku, což umožňuje efektivní monitorování a diagnostiku zařízení v reálném čase. Je nezbytným nástrojem pro preventivní údržbu, umožňující identifikovat potenciální poruchy, přehřívání nebo nesprávnou funkci zařízení, což snižuje riziko havárií a výpadků v průmyslových procesech.

Tyto bezkontaktní teploměry jsou široce používány v metalurgii, energetice, automobilovém průmyslu, potravinářství, farmacii a dalších odvětvích. Mohou měřit extrémně vysoké teploty, což je činí vhodnými pro aplikace ve výrobních pecích, troubech, turbínách a jiných průmyslových zařízeních. Také jsou užitečným nástrojem pro sledování teplotních změn během průmyslových procesů, což umožňuje optimalizaci výkonu a snižuje spotřebu energie. Průmyslové bezkontaktní teploměry jsou snadno použitelné a mobilní, což umožňuje rychlou a pohodlnou kontrolu teplot v rozsáhlých a obtížně přístupných prostorách. Díky své přesnosti a spolehlivosti jsou průmyslové bezkontaktní teploměry klíčovým nástrojem pro moderní průmysl, který podporuje bezpečnost, efektivitu a kvalitu průmyslových operací.

Běžná cena bezkontaktního teploměru KAIWEETS Apollo 7 je 23,99 dolarů, díky slevovému kódu GB10% jej však můžete získat o 10 % levněji.