Zavřít reklamu

Xiaomi snížilo ceny smartphonů. Novinku Redmi 12 pořídíte za 3 tisíce

Komerční sdělení

23. 6. 2023    

První letní dny nám ukazují, že letošní léto bude stát opravdu za to. Děti již mají uzavřené známky a odpočítávají poslední dny, kdy konečně začnou jejich zasloužené prázdniny. Xiaomi si do 2. července připravilo bezvadnou akci na telefony, díky které parádně ušetříte. A právě dnes startuje prodej čerstvé novinky Xiaomi Redmi 12 za tu nejvýhodnější možnou cenu. 

Do 2. 7. můžete navíc nakupovat i další smartphony Xiaomi se zvýhodněním až 3 500 Kč a jedině u Mobil Pohotovosti můžete navíc získat až 4 000 Kč výkupní bonus a parádní 3letou záruku zcela zdarma. 

Nový Xiaomi Redmi 12 již od 2 999 Kč

Xiaomi Redmi 12 nabídne, jak se tak říká, hodně muziky za málo peněz. Z 8jádrového procesoru od MediaTeku, precizního Full HD displeje a 50Mpx hlavního fotoaparátu budete jednoduše nadšeni. Nejen, že Redmi 12 zvládne i kdejakou herní parádičku, ale navíc i bezvadně fotí a natáčí videa. Třešničku na dort nasadí prémiový skleněný a neskutečně tenký design. Samozřejmostí je i podpora rychlonabíjení.

Xiaomi Redmi 12 může být váš již od krásných 2 999 Kč. Ale pozor, zaváděcí cena je platná pouze do 2. 7. 

Xiaomi se slevou až 7 500 Kč

Ať už plánujete změnu telefonu, nebo sháníte dárek třeba pro své děti, které odměníte za jejich celoroční snahu, tato akce je parádní příležitostí k významné finanční úspoře. Ať už sháníte cenově dostupný telefon za 3-5 tisíc nebo naopak vybíráte topmodel ze zavedené špičkové řady, z rozmanité nabídky Xiaomi si vyberete.

Akční telefony Xiaomi:

Pokud u Mobil Pohotovosti vyměníte své stávající zařízení právě za některý model Xiaomi, můžete se díky hodnotnému bonusu dostat na absolutně nejnižší cenu za váš nový smartphone. 

Veškeré akční telefony Xiaomi naleznete přímo zde