Zavřít reklamu

TCL se stává 2. nejlepší globální značkou televizí, potvrzují data OMDIA

Tisková zpráva

24. 2. 2023    

Tisková zpráva: Značka TCL, jeden z dominantních hráčů na globálním trhu televizí a přední společnost v oblasti spotřební elektroniky, oznámila, že je podle dat společnosti OMDIA globální značkou televizí č. 2. V rámci zprávy OMDIA Global TV sets report 2022 byla TCL označena jako Global Top 2 TV Brand. Data uvedená ve zprávě navíc naznačují, že velkoformátové televizory TCL vykazují významný růst a ve formátu 98 palců jsou, co se týče tržního podílu, číslo jedna.

TCL dlouhodobě prosazuje televizory s technologií Mini LED. V tomto roce tato značka představila na veletrhu CES 2023 inovace a nejnovější zobrazovací technologie, a navíc získala pro své televize TCL Mini LED 4K TV C935 a C835 ocenění CES® 2023 Innovation Awards.

V roce 2023 budou televizory s technologií Mini LED dostupné i ve velkoformátových velikostech XL s tisíci lokálními stmívacími zónami a vysokou úrovní jasu při výkonu přinášejícím detailní zobrazení. Pro detaily ve vysokém jasu, nebo temných záběrech se stará jedinečný ovládací algoritmus TCL.

Očekávané produktové řady televizorů TCL Mini LED a QLED 2023 budou uvedeny v Evropě na jaře tohoto roku.

Produkty TCL zakoupíte zde

Komentáře nejsou povoleny.