Zavřít reklamu

Stylové kryty s vlastním designem nyní pořídíte za nejnižší ceny

Komerční sdělení

6. 1. 2023    

Komerční sdělení: Hledáte kvalitní kryt a rádi byste jej ozdobili vlastním designem? Pokud ano, pak pro vás máme skvělý tip. V takovém případě by vám rozhodně neměla uniknout nabídka oblíbeného obchodu iSaprio, kde si můžete přijít na kvalitní kryty (nejen) pro iPhony za zcela bezkonkurenční ceny. To nejlepší na tom je, že si na ně můžete nechat nanést vlastní design a mít tak svůj jedinečný obal, který nejen že zařízení ochrání před případným poškozením, ale zároveň jej parádně ozdobí.

Celé je to nesmírně jednoduché. V první řadě musíte z menu vybrat možnost Kryt s vlastním potiskem a následně zvolit značku spolu s konkrétním modelem vašeho telefonu. Ve finále ani nezáleží na tom, zda vlastníte iPhone, Samsung, nebo třeba Xiaomi. Nabídka je skutečně rozsáhlá a vybere si každý. Následně už jen zbývá nahrát váš vlastní obrázek, přímo v online editoru jej upravit a máte hotovo. O zbytek se iSaprio postará za vás. Kvalitní kryt s vlastním designem vás přitom vyjde na pouhopouhých 420 až 490 korun, v závislosti na vašem modelu.

S pořízením krytu byste ale rozhodně neměli otálet. Při příležitosti současné akce totiž máte doručení přes Zásilkovnu za pouhých 19 korun! Tato nabídka ale platí pouze do půlnoci. V nabídce zároveň najdete i řadu stylových krytů pro telefony i tablety, případně také kvalitní příslušenství.

Kvalitní kryt s vlastním designem zakoupíte zde

Komentáře nejsou povoleny.