Zavřít reklamu

TCL na veletrhu CES 2023 oznámila další technologické inovace

Tisková zpráva

5. 1. 2023    

Značka TCL, jeden z dominantních hráčů na globálním trhu televizí a přední společnost v oblasti spotřební elektroniky, na tiskové konferenci pořádané před zahájením veletrhu CES 2023 oznámila firemní novinky a představila nové technologie napříč produktovými řadami v kategoriích zobrazovacích technologií, domácích spotřebičů a mobilních produktů.

Technologie pro lepší budoucnost

Každý rok mění nové technologie životy všech lidí a přináší nové definice informací během dobrých časů i v časech zlých. Technologická očekávání se neustále navyšují a jejich naplnění musí být zodpovědné.

„TCL se, jako zodpovědná značka, snaží neustále přinášet mnohá zlepšení pro celou společnosti, místním komunitám a stále se měnícímu prostředí,” říká Juan Du, předseda představenstva TCL Electronics, a dodává: „TCL přijímá nové technologie pro rozvoj výroby, která bude přátelská k životnímu prostředí. Naše globální kampaň #TCL Green chce inspirovat více lidí, aby se k nám připojili při ochraně životního prostředí a při vytváření udržitelného domova. Podporujeme také rovnost pohlaví a dostupnost vyššího vzdělání pro mladou generaci v rámci projektu #TCL for Her, ale i v rámci dalších globálních kampaní.”

Technologie pro širší a chytřejší ekosystém

TCL uvádí nejnovější generaci televizorů Mini LED a QLED pro pohlcující zážitek z domácího kina. Napříč všemi mezinárodními trhy se prosazují vylepšené a inovované televizory QLED, které budou dostupné ve velikostech až 98 palců, budou přinášet prvotřídní výkon i pro hraní her a budou doprovázeny novými soundbary.

TCL jde za hranice možností zobrazovacích technologií a nejdosažitelnější kvality u domácího kina a vytvořila chytrý ekosystém, ve kterém se intuitivně do jednoho celku propojuje evoluce technologií domácích spotřebičů s pokračující dostupností technologie 5G a rozšířenou realitou. Uživatelé budou pracovat s technologiemi snáze a lépe.

Záznam konference:

Komentáře nejsou povoleny.