Zavřít reklamu

Dva trháky od Huawei. Watch GT 3 SE vás poženou k cíli a Watch D přesně změří tlak

Komerční sdělení

10. 12. 2022    

Čínský gigant Huawei má před Vánocemi opravdu napilno a na český trh chrlí jeden produkt za druhým. Nejinak je tomu i v kategorii smartwatch. Chytré hodinky Huawei jsou mezi českými uživateli velmi oblíbené. Pokud i vy po nějakých pokukujete a přemýšlíte nad jejich koupí, máte teď ideální příležitost. V tomto článku vám představíme hned dvě žhavé novinky od Huawei. 

Huawei Watch GT 3 SE – váš osobní trenér

Novinka v kategorii chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 SE s ultratenkým sportovním 1,43” AMOLED displejem, výdrží dvou týdnů a podporou rychlonabíjení je nejen užitečným chytrým doplňkem, ale i přísným osobním koučem. Hodinky totiž disponují virtuálním osobním trenérem, který je ideální například pro vyznavače běhu. Běžecký asistent umí vytvořit běžecký plán na míru a při běhu radí, jak zlepšit techniku a motivačně povzbuzuje k dosažení sportovcova cíle. 

Huawei Watch GT 3 SE pohlídají fyzickou aktivitu, důležité ukazatele zdraví a díky nadstandardní vylepšené technologii také přesně monitorují spánkový režim. Hodinky jsou kompatibilní se smartphony se systémem Android a iOS.

Hodinky Huawei Watch GT 3 SE jsou ztělesněním funkčnosti a stylu. Díky arzenálu ciferníků je zcela jen na majiteli, zda se zrovna chystá sportovat, do práce nebo na večeři. Na základě umělé inteligence se ciferník hodinek dokáže přizpůsobit každému outfitu a jejich nízká hmotnost 35 g zaručí absolutní pohodlí při jejich nošení. Vybrat si můžete ze dvou barevných kombinací, černé Graphite Black a zelené Wilderness Green.

Huawei Watch D – když jde o zdraví

Huawei Watch D nabízí nepřeberné množství využití, vynikají ale především ve sledování životních funkcí. Jako jediné hodinky na trhu umí přesně změřit krevní tlak, jelikož fungují na bázi tlakoměru. Huawei Watch D disponují také možností nastavení měřícího plánu EKG, díky kterému jejich majitel na žádné měření nezapomene. 

Hodinky Huawei Watch D svým nenápadným designem vsadily na kombinaci kovového těla, safíru a silikonového řemínku s kovovou motýlkovou přezkou. Vnitřní stranu řemínku polstruje speciální polštářek pro přesné měření krevního tlaku. 1,64” AMOLED displej obdélníkového tvaru je možné přizpůsobit vašemu osobitému stylu jedním z mnoha nabízených ciferníků. 

Pro vyznavače aktivního životního stylu a sportu nabídnou Huawei Watch D více než 70 módů cvičení, disponují také technologií pro měření tepové frekvence a okysličení krve, monitoring spánku, krokoměr nebo výpočet spálených kalorií. Hodinky jsou kompatibilní se smartphony se systémem Android a iOS.

Pokud se rozhodnete pořídit si Huawei Watch D, máte teď skvělou příležitost. Jedině u Mobil Pohotovosti totiž k nákupu těchto hodinek dostanete dárek – chytrou osobní váhu Huawei Smart Scale 3 v hodnotě 800 Kč.