Zavřít reklamu

Huawei nova 10 SE má skvělý design i foťák a přitom stojí pár tisíc

Komerční sdělení

5. 12. 2022    

Huawei přivítal do svého portfolia smartphonů nový přírůstek a jde o povedený kousek s příjemnou cenovkou. Nový Huawei Nova 10 SE si vás získá zejména prémiovým designem, kvalitním fotoaparátem, OLED displejem i velkou baterií s podporou rychlého nabíjení. Zájemce ale potěší i cena, protože u Mobil Pohotovosti novinku pořídíte už za 6 490 Kč.

Ostré hrany a plochý design je u telefonů opět v módě a nový Huawei Nova 10 SE je toho jasný příkladem. Nutno podotknou, že design novinky se vážně povedl a také netradičně řešený modul fotoaparátu se řadí mezi ty prvky, kterým se telefon odliší od svých konkurentů. Ostatně právě fotoaparát patří mezi největší přednosti Nova 10 SE, protože zde najdeme 108Mpx senzor doplněný o ultraširokoúhlý objektiv a také o objektiv pro makro snímky.

Ovšem i vpředu umí Huawei Nova 10 SE zaujmout, a to hlavně díky 6,67“ OLED displeji s 90Hz obnovovací frekvencí, který se rozprostírá prakticky přes celou přední část s 91,85% poměrem obrazovky k tělu. Uvnitř pak najdeme osmijádrový Snapdragon 680, 8GB RAM a především velkou 4500mAh baterii s podporou rychlého 66W nabíjení, kterým telefon dobijete za pouhých 38 minut.

Na závěr pak potěší i aktuální cenovka, protože u Mobil Pohotovosti díky bonusu k výkupu koupíte Huawei Nova 10 SE už za 6 490 Kč (namísto původních 9 490 Kč). Stačí přitom jen vyměnit starý telefon právě za novinku od Huawei a bonus je váš. Vybírat můžete mezi černou a stříbrnou variantou, jde přitom o speciálně broušený matný povrch připomínající krystal.