Zavřít reklamu

Pár slov o Honor 6 Band

Komerční sdělení

8. 8. 2022    

Při zkoušení fitness trackeru si nechcete zlomit palec na noze. Na to máš moje slovo. V tomto případě Honor Band 6 nepomohl, ale je těžší se s ním prosadit, když vám lékař řekne, abyste sami nedělali příliš mnoho kroků.

I když jsem cvičil jen pár dní a posledních šest týdnů jsem se potácel, mám dobrou představu o tom, jak Honor 6 Band funguje jak při náročném každodenním používání, tak při krátkých cvičeních. Toto je nejlepší sledovač za peníze, protože má velkou obrazovku, několik nastavení monitorování a výdrž baterie až dva týdny.

Navrhněte a postavte

Letošní Honor Band 6 má 1,47palcovou AMOLED obrazovku, která jde téměř k okrajům zařízení. Je velký, jasný a barevný, ale nedělá to tracker větší, než by bylo potřeba. Protože je obrazovka větší, je používání nabídek mnohem zábavnější.

Aby se větší obrazovka vešla, musí být kryt vysoký 43 mm. I když je tloušťka 11 mm, váží pouze 18 g. Na jedné straně těla černého trackeru je logo Honor, zatímco na druhé straně je pouze jediné tlačítko pro zapnutí a vypnutí zařízení. Pásek seženete pouze v černém, šedém nebo růžovém silikonu a nejde sundat.

 

Zkoušel jsem černý model. Je to praktické a sportovní, ale něco tomu chybí. Některé sledovače vypadají lépe, ale abyste je získali, budete muset zaplatit více nebo se vzdát některých funkcí.

Honor Band 6 má podobný vzhled, ale je dodáván v různých barvách, což nyní stojí za zmínku. Dříve část Honor prodal problémový čínský technologický gigant v roce 2020 za nezveřejněnou částku. Než se začnou prodávat, mají Honor Band 6 a jejich produkt mnoho společného, a tak je dobré se na oba podívat.

Honor Band 6 je tak lehký a pohodlný, že jsem ho posledních šest týdnů nosil téměř nepřetržitě, sundal jsem ho pouze za účelem nabití nebo použití funkcí vodotěsnosti a sledování spánku.

Sledování a monitorování srdeční frekvence

Přestože je Honor Band 6 levný, má spoustu způsobů, jak sledovat své zdraví. Bude také sledovat, kolik kroků uděláte při běhu, chůzi, jízdě na kole (uvnitř i venku), při používání eliptického stroje, veslování nebo volném tréninku. Vzhledem k tomu, že sledování mimo cyklistiku funguje pouze s telefony iPhone nebo Honor a nikoli s jinými telefony Android, je mnohem levnější než někteří jeho konkurenti. Ve srovnání s Honor Band 6 se 10 způsobů, jak cvičit od Honoru, nezdá být tak dobrých.

Můžete také zapnout automatickou detekci cvičení, o které většina lidí ví. To platí i pro Honor Band 6. Je to dobrý záložní plán, ale pokud nechcete promeškat prvních pár minut sledování, navrhoval bych zahájit tréninky ručně.

I když můžete pomocí telefonu sledovat běhy, procházky a jízdy na kole, nemá vestavěnou GPS. Nechybí ani NFC, takže nezaplatíte, aniž byste se čehokoliv dotkli.

Životnost baterie

Budget trackery jsou již dlouhou dobu známé tím, že mají baterie s dlouhou výdrží a Honor Band 6 není jiný. Honor říká, že baterie vydrží až 14 dní při mírném používání, ale pouze 10 dní při intenzivním používání. Na základě těchto odhadů bych řekl, že toto zařízení stále běží a jede, vydrží tak dlouho, že když se zobrazí zpráva „vybitá baterie“, je to překvapení. Bylo by chytré toto zařízení jednou za čas nabít, ne? „

Nabíjení je z hlediska výkonu ještě lepší. Vlastní nabíječka je magneticky připevněna k trackeru a lze ji zapojit do libovolného portu USB-A. Plné nabití trvá asi hodinu a půl, ale díky technologii rychlého nabíjení můžete výdrž baterie přidat až tři dny za pouhých 10 minut nabíjení.