Zavřít reklamu

Vše, co potřebujete vědět o Honor Watch GS 3

Komerční sdělení

8. 8. 2022    

Komerční sdělení: Na začátku července odstartovaly prodej horké novinky v kategorii chytrých hodinek, elegantní a stylové HONOR Watch GS 3 s nadčasovým designem, 8kanálovým procesorem za podpory umělé inteligence (AI) s pokročilým měřením srdečního tepu. Nechybí široký výběr měření sportovních výkonů, zdravotních funkcí nebo rychlé nabíjení.

Prémiový design a konstrukce

Chytré hodinky HONOR Watch GS 3, perfektní pro všechny zátěžové sportovní aktivity, ale také dokonale padnoucí i pro formální události, se pyšní stylovým 10,5 mm ultra tenkým design vyrobeným výhradně z leštěné nerezavějící oceli 316L. Váží pouhých 44 g. Po celý den se tak můžete spolehnout nejen na perfektní pokročilý monitoring, ale hodinky jsou při nošení také zcela komfortní.

HONOR Watch GS 3 mají 3 D zaoblené sklíčko kolem ciferníku a 1,43“ AMOLED dotykový displej, který je navíc rezistentní proti otiskům prstů. Displej při 1 000 nitech dodává maximum jasu a těšit se můžete na kvalitu rozlišení 326 PPI, to znamená perfektní čitelnost i na přímém slunci. Navíc díky pěkně zpracovanému designu se opravdu hodí k jakékoli příležitosti.

Zákazníci si mohou vybrat z několika možných stylů, které se nejlépe hodí k jejich každodennímu oblečení a pro jakoukoli příležitost.

Pokročilý monitoring zdraví

Díky práci výzkumných a vývojových laboratoří HONOR, jsou chytré hodinky HONOR Watch GS 3 také vůbec první hodinky se zabudovanými 8kanálovými PPG senzory pro měření tepu, které dokážou zachytit ještě více optických signálů. Senzory využívají několik propojených algoritmů, které pak zachytávají přesnější data a akcelerují čas zpracování s nižší ztrátou spotřeby baterie. Integrací softwaru a hardwaru hodinky HONOR Watch GS 3 výrazně zvyšují přesnost monitorování srdeční frekvence na více než 97 %, máte tak velmi přesné údaje o srdeční frekvenci a fyzické kondici prakticky okamžitě.

HONOR Watch GS 3 také samozřejmě disponují měřením okysličení krve (SpO2), které vám může velmi rychle pomoci rozeznat první příčiny dýchacích potíží nebo ohrožení života. Nechybí ani monitoring stresu a příp. dechová cvičení.

Široké portfolio monitoringu sportů

Dokonalý parťák pro kondiční i extrémní sporty. HONOR Watch GS 3 přichází s více jak 100 předinstalovanými sportovními režimy a automatickou detekcí 6 různých sportovních aktivit. Velmi jednoduše si tak zaznamenáte nebo později zobrazíte všechny podrobnosti. Pro ještě přesnější trasování aktuální polohy při outdoorových sportech mají hodinky ve výbavě dvoufrekveční pásmo GNSS. Mimo to zvládnou bez problémů intenzivní teploty od -20 °C do 45 °C, navíc jsou voděodolné do hloubky 50 m.

Využít také můžete 12 předinstalovaných fitness kurzů s celkem až 44 ukázkami cvičení. Workout tak zvládnete hravě doma anebo třeba o polední pauze v kanceláři.

Ultra dlouhá výdrž baterie a super rychlé nabíjení

Díky novým a vylepšeným senzorům a zabudovanému algoritmu inteligentního ukládání vám bez potíží chytré hodinky HONOR Watch GS 3 vydrží při běžném používání až 14 dní. Při větší zátěži, např. zapnuté GPS, hodinky na 1 nabití zvládnou až 30 hodin.

Díky super rychlému nabíjení navíc za pouhých 5 minut hodinky dobijete až na celý den. Kdykoli si navíc můžete displej přepnout do režimu „Always-on“, tedy stále rozsvíceného anebo naopak tuto funkci vypnout a prodloužit si tak dobu, kdy budete muset znovu hodinky dobít.

Chytré rozhraní

Kromě sledování sportovních výkonů, na HONOR Watch GS 3 můžete využít také hudební přehrávač s kapacitou až 500 skladeb. Nechybí upozornění na zprávy, nastavení budíku, předpověď počasí nebo možnost přijmout příchozí hovor na spárovaném mobilním telefonu.

Dostupnost a Cena

Chytré hodinky HONOR Watch GS 3 koupíte u všech českých prodejců v barevném provedení Midnight Black jen za 5 490 Kč.