Zavřít reklamu

Líbivá tower-defense hra Isle of Arrows dorazí již brzy na mobily

Líbivá grafika, dobrá hratelnost a hlavně zvučné jméno, které za titulem stojí – tak přesně takto by se dal Isle of Arrows charakterizovat.

1. 8. 2022    

Máte-li rádi tower-defense tituly, chystaný Isle of Arrows z dílny Daniela Lutze, který stojí třeba za Hitman GO či Lara Croft GO, byste si rothodně neměli nechat ujít. Titul, který byl představený již před pár měsíci, se totiž pyšní velmi líbivou grafikou a alespoň podle dostupných informací i skutečně zábavnou hratelností, díky které se z něj stává velmi atraktivní dílko. Jediný háček je sice v současnosti v tom, že zatím není dostupný pro veřejnost, to se však již relativně brzy změní. Vývojáři totiž oznámili, kdy titul vydají. 

Do svých diářů si zapište 8. září pro vydání na počítačovém Steamu a 6. říjen pro vydání na iOS a Android. Přesně na tato data má totiž Daniel Lutz naplánováno vypuštění titulu na platformách, na kterých bude hratelný, což je ve své podstatě velmi pozitivní zpráva. Od vydání nás totiž tím pádem dělí měsíc, maximálně pak v případě mobilních portů měsíce dva. Klidně už tedy můžete začít stříhat metr, je totiž rozhodně na co se těšit.