Zavřít reklamu

Akční kamera Niceboy VEGA X Star: Vaše zážitky ve 4K kvalitě

Tisková zpráva

14. 6. 2022    

Tisková zpráva: Značka Niceboy uvedla na trh akční kameru VEGA X Star, která za jednu z nejnižších cen na trhu nabízí natáčení v reálném 4K i FullHD s 60 snímky za vteřinu. Dále disponuje integrovanou stabilizací X-STEADY, dvěma displeji – dotykový zadní a přední barevný selfie displej – a mnoha dalšími funkcemi.

Široká nabídka rozlišení v čele s reálným 4K s 30 FPS

Akční kamera Niceboy VEGA X Star svým uživatelům poskytne reálné, nativní rozlišení 4K při 30 snímcích za vteřinu a patří s touto hodnotou k nejdostupnějším kamerám na trhu. Má několik úrovní rozlišení: od HD se 120 snímky za vteřinu, přes FullHD (až 60 FPS) a 2,7K (30 FPS) až právě po reálné 4K se 30 snímky za vteřinu. Kromě videí Niceboy VEGA X Star pořizuje fotografie v kvalitě až 20 MPx.

Pokročilé technologie pro ostrý obraz a živé barvy

Plynulý záznam bez viditelných otřesů zajistí stabilizační technologie X-STEADY, která dokáže vyhodnocovat právě natáčené záběry a tomu simultánně přizpůsobuje obraz. Kvalitu obrazu zajišťuje celoskleněný objektiv složený ze sedmi čoček, navíc s antireflexní vrstvou. A díky nízké světelnosti f/2,8 zvládne kamera Niceboy VEGA X Star natáčet i při špatných světelných podmínkách. Pokročilé algoritmy technologie Spectrum HQ pro realistické podání barev dodají natáčeným záběrům na živosti a přirozenosti.

Vše pro jednoduché vytváření originálních záběrů

Pro rychlé a pohodlné ovládání je kamera Niceboy VEGA X Star vybavena dotykovým zadním displejem. Osazena je ale i předním displejem (1,4 palce), který zobrazuje právě natáčenou scénu, a přijde vhod zejména při pořizování selfie záběrů. Mezi silné stránky akční kamery patří i vytváření kreativních videí a fotografií. Přímo v kameře Niceboy VEGA X Star tak najdete funkce pro zpomalené či zrychlené záběry, časosběrné video, časovač nebo prodlouženou expozici.

Klíčové vlastnosti:

  • Nativní 4K 30 FPS, 2,7K 30 FPS, 1080p 60 FPS, 720p 120 FPS
  • Celoskleněný 7G objektiv s antireflexní vrstvou
  • 2“ zadní dotykový displej a 1,4“ přední barevný displej
  • X-STEADY stabilizace
  • Wi-Fi pro propojení s aplikací
  • Až 20 MPx foto
  • Kreativní funkce – Slow Motion, Time Lapse, časovač, režim pro nahrávání pod vodou, nastavení délky expozice

Akční kameru Niceboy VEGA X Star pořídíte za 2999 Kč

Komentáře nejsou povoleny.