Zavřít reklamu

Víte o novém Huawei Honor 7X?

Komerční sdělení

3. 6. 2022    

Celosvětová inovační značka HONOR oznámila dostupnost modelu HONOR X7 klientům v Srbsku. Tento model vyzdvihuje mimořádnou výkonnost baterie pro odolnou síť díky svému enormnímu limitu 5000 mAh, stejně jako šokující výkladní skříň a širokou škálu nápaditých inovačních opatření HONOR za rozumnou cenu.

HONOR X7 vyzdvihuje mimořádnou 5000mAh baterii, která poskytuje mimořádně dlouhou výdrž baterie, která klientům umožňuje ocenit až 20 hodin online videa na webu nebo 49 hodin hovorů na jedno nabití. S tímto mimořádným limitem baterie umožňuje honor x7 klientům účastnit se každého dne, aniž by se museli stresovat, že se jim vybije mobilní telefon.

Konfigurace, zobrazení a funkce

Honor 7X opouští Honor 6X několika způsoby. Zatímco telefony sdílejí kovový unibody plán, 5,9palcový 7X je vysoký a omezený, odhaduje 6,2 x 3,0 x 0,3 palce (HWD) a 5,8 unce. To je téměř k nerozeznání od 6palcového OnePlus 5T (6,2 x 3,0 x 0,3 palce, 5,7 unce) a získáte podstatně více místa na obrazovce než srovnatelně odhadovaný 5,2palcový G5 Plus (5,9 x 2,9 x 0,3 palce, 5,5 unce) 

HONOR X7 s 6,74palcovým představením HONOR FullVIew pro kompletní přehled o recenzi a příjemné použití

HONOR X7 má upravenou polohu v bodě 47° a velmi tenký profil pouhých 8,62 mm, aby se zcela vešel do středu vaší ruky. HONOR X7 je vybaven 6,74palcovým displejem z tekutých krystalů HONOR FullView (LCD) a zobrazuje 16,7 milionů tónů, takže se klienti mohou zúčastnit úžasného setkání při sledování obsahu, jako jsou filmy, hry a fotografie.

S 90Hz oživením obrazovky pro vylepšenou kvalitu obrazu umožňuje HONOR X7 klientům smáčet se do tekutých a praktických designů na obrazovce téměř bez zastávek, ale navíc s plynulým sledováním.

HONOR X7 je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními schopnostmi vidění, včetně certifikace TÜV Rheinland pro slabé světlo modré[11]režimu elektronické knihy a tmavého režimu, a nabízí podstatně příjemnější zážitek z prohlížení a sledování obsahu, zejména za špatných světelných podmínek.

Zjednodušené provedení HONOR X7 přináší Qualcomm Snapdragon 680 I HONOR RAM Turbo

HONOR X7 je řízen všestranným stupněm Qualcomm® Snapdragon® 680, 6nm vysoce výkonným 8-centrovým procesorem určeným k poskytování převládajícího výkonu s neobyčejnou energetickou náročností.

Procesor, určený pro použití s ​​interaktivními médii na dlouhou trať, dále zvyšuje výkon CPU o 25 % a výkon GPU o 10 % v porovnání s minulým věkem, nabízí vysoké rychlosti a prakticky nekonečné přehrávání zvuku a videa. Se sníženou spotřebou energie o 12 % poskytuje HONOR X7 klientům celodenní rozptýlení.

HONOR X7 je rovněž vybaven HONOR RAM Turbo (4GB + 2GB) zabezpečenou inovací organizace, která přesouvá malý kousek bleskové paměti do RAM. Tato inovace rozšiřuje RAM tím, že zhutňuje základní aplikace a zabraňuje ukončení základních procesů, když klient změní aplikaci, takže klienti mohou být na videohovoru a dělat si poznámky, zatímco aplikace běží v pozadí.

HONOR X7 s funkcemi prémiového fotoaparátu a vylepšeným videem pro nejlepší zážitek z vlogování

Abyste zachytili každou z úžasných minut, má HONOR X7 výkonnou kombinaci čtyř fotoaparátů – 48MP Ultra-Clear základní snímač, 5MP širokoúhlý fotoaparát, 2MP snímací velkoplošné ohnisko a 2MP snímací bokeh fotoaparát.

Tato kombinace kamer umožňuje klientům zachytit hlavní minuty kdykoli, bez ohledu na to, kde se nacházejí. HONOR X7 je ideální pro začínající fotografy a tvůrce snímků, kteří si potřebují uchovat významné a trvalé vzpomínky, a podporuje záznam videa v rozlišení 1080P s cílem 1920 * 1080 pixelů. Primární 48MP Ultra-Clear fotoaparát obsahuje důvtipný výpočet sloučení více obrysů, který přináší jasné jemnosti fotografií, a to i za špatných světelných podmínek. 5MP širokoúhlý fotoaparát s mezerou f/2,2 umožňuje klientům mít více komponent na okraji bez práce. Sensing 2MP Macro Camera umožňuje klientům zachytit jemné detaily, zatímco 2MP Sensing Bokeh Camera zprostředkovává pozoruhodné reprezentace, které strukturují vlastnosti jakékoli fotografie. Abyste zachytili každou z úžasných minut, má HONOR X7 vydatnou kombinaci čtyř fotoaparátů – 48MP Ultrajasný základní snímač, 5MP širokoúhlý fotoaparát, 2MP snímací velkoplošný ohniskový bod a 2MP snímací bokeh fotoaparát.

Tato kombinace kamer umožňuje klientům zachytit hlavní minuty kdykoli, bez ohledu na to, kde se nacházejí. Ideální pro začínající fotografy a tvůrce, kteří potřebují chránit významné a trvalé vzpomínky, HONOR X7 podporuje nahrávání videa 1080P s cílem 1920 * 1080 pixelů. Základní 48MP Ultra-Clear fotoaparát obsahuje důmyslný multi-obrysový amalgamační výpočet pro vnesení jasných jemností do fotografií, a to i za špatných světelných podmínek. 5MP širokoúhlý fotoaparát s clonou f/2,2 umožňuje klientům mít v pouzdře více komponent bez práce. Sensing 2MP Macro Camera umožňuje klientům zachytit jemné detaily, zatímco 2MP Sensing Bokeh Camera zprostředkovává pozoruhodné reprezentace, které strukturují rys jakékoli fotografie.