Zavřít reklamu

Na smartphony míří velmi zajímavé RPG známé z PC a konzolí

Máte-li rádi open-world RPG hry, následující řádky vás zcela určitě potěší. Vývojáři z 10tons totiž oznámili, že na smartphony vysílají svůj hvězdný titul Dysmantle, kterým zabodovali už na počítačích či konzolích. A že je o co stát. Ostatně, podívejte se sami na video.  Jak můžete sami vidět, z hlediska grafického zpracování nevypadá hra vůbec špatně. […]

16. 5. 2022    

Máte-li rádi open-world RPG hry, následující řádky vás zcela určitě potěší. Vývojáři z 10tons totiž oznámili, že na smartphony vysílají svůj hvězdný titul Dysmantle, kterým zabodovali už na počítačích či konzolích. A že je o co stát. Ostatně, podívejte se sami na video. 

Jak můžete sami vidět, z hlediska grafického zpracování nevypadá hra vůbec špatně. A o co že v ní vlastně jde? O nic menšího než o útěk z ostrova, na kterém žije spousta nebezpečných tvorů, kteří vám usilují o život. Kromě boje vás však čeká i spousta craftění výbavy, řešení nejrůznějších hádanek, za které budete získávat materiál a tak dále a tak dále. Jedná se tedy rozhodně o zajímavý kousek, která stojí za zahrání si. To vám bude umožněno už 19. května, kdy titul dorazí do App Store i Google Play.