Zavřít reklamu

Xiaomi 12 je tady. V předprodeji k němu získáte nové Xiaomi Watch S1

Komerční sdělení

31. 3. 2022    

Nadupané vlajkovky Xiaomi 12, 12 Pro a 12X míří na český trh a hned zpočátku se jejich koupě obzvlášť vyplatí. V rámci předprodeje totiž k telefonům získáte hned několik dárků a jedním z nich jsou i nové chytré hodinky Xiaomi Watch S1 v hodnotě 5 500 korun, kterým nechybí ani podpora pro bezkontaktní platby.

Xiaomi 12, 12 Pro a 12X jsou vlajkové modely se vším všudy a potěší zejména ty, kteří od telefonu požadují kvalitní displej, špičkový fotoaparát, bezprecedentní výkon a zejména ultrarychlé nabíjení. Řada Xiaomi 12 totiž nabízí bezkonkurenční nabíjení o výkonu 120W, takže z nuly na 100 % ho stihnete nabít do 20 minut.

Xiaomi Watch S1 jako dárek

Špičkové parametry však nejsou tím jediným, čím řada Xiaomi 12 zaujme. V rámci předobjednávek, které běží od dnešního dne do 13. dubna, dostanete k telefonům zajímavé dárky. Kromě bezplatné opravy displeje získáte k Xiaomi 12X zdarma špičková sluchátka Xiaomi Buds 3. A ještě zajímavější dárek na vás čeká při koupi Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro – k těm dostanete Xiaomi Watch S1, zcela nové chytré hodinky s podporou bezkontaktních plateb.

Při koupi některého z nových telefonů u Mobil Pohotovosti navíc získáte prodlouženou záruku na 3 roky. A pokud při koupi Xiaomi 12, 12 Pro nebo 12X zároveň prodáte svůj stávající telefon (tablet, notebook nebo chytré hodinky), získáte ještě 15% bonus k výkupní ceně. Více zjistíte na této stránce.

První Xiaomi hodinky s podporou NFC plateb

Kromě zmíněné trojice telefonů si ale Xiaomi přichystalo také nové chytré hodinky Xiaomi Watch S1 a Watch S1 Active. Ty kromě AMOLED displeje, podporu pro telefonní hovory či senzoru pro měření SPO2 potěší především podporou NFC plateb.