Zavřít reklamu

Do Apple Arcade míří remasterované Alto’s Adventure a vylepšené Monument Valley

Apple Arcade zažije malé zemětřesení.

3. 3. 2022    

Březen bude pro předplatitele jablečné herní služby Apple Arcade více než zajímavý. Dorazí totiž do ní nikoliv jen novinky, ale taktéž léty prověřené klasiky v nové verzi. A že je o co stát – jednat se totiž bude de facto o jedny z nejlepších her, které si lze na iPhonech dlouhodobě zahrát. 

V remasterované verzi dorazí konkrétně ikonický titul Alto’s Adventure, který se točí kolem lyžaře, který honí své lamy po horách a to jak jinak než na lyžích, které mu umožňují metat trik za trikem. Vše je navíc doplněno o skvělou hudbu a v remasterované verzi i nový obsah v čele s další hudbou, wingsuitem a dalšími vychytávkami. Zkrátka a dobře, kdo na klasické verzi Alta ujížděl, nyní má možnost to zopakovat. 

Druhým extrémně zábavným titulem, který se do Apple Arcade podívá, bude Monument Valley 2. Jedná se o logickou hříčku pyšnící se taktéž překrásnou grafikou v kombinaci s vynikajícím zvukovým doprovodem, která díky své složitosti dokáže zabavit klidně i na několik hodin. Verze + přináší stejně jako Alto řadu nového obsahu, byť ve stále stejném grafickém kabátku. To však ve výsledku vůbec nevadí, jedná se totiž o velmi nadčasový titul.